profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'333' Ziemas kauss tuvojas noslēgumam, cīņas kopvērtējumā paliek saspringtākas

Go4speed 09.03.2020 - 08:51 '333' Ziemas kauss tuvojas noslēgumam, cīņas kopvērtējumā paliek saspringtākas
Foto: Edijs Elksnis

Jau šajā nedēļas nogalē, 14. martā, norisināsies “333” Ziemas kausa piektais, noslēdzošais posms. Drīzāk gan to varētu nosaukt par “333” Ziemas kausa pavasara izcīņu, jo ar minēto gadalaiku tam būs maz sakara – gājputni ir atgriezušies un kaut kur pagalmos jau zied sniegpulkstenīši.

Pēc 4. posma, kas ziemīgos laikapstākļos norisinājās 29. februārī, radušās vairākas sportiskas intrigas.

Amatieru grupā 2WD pjedestāls tika sadalīts šādi: 1. vieta Ģirts Feodorovs, 2. vieta Edgars Šturcs, 3. vieta Ivars Freibergs. Kopvērtējumā šajā klasē ir viens izteikts līderis, kopvērtējuma uzvarētājs ir pavisam skaidrs - uz pjedestāla noteikti kāps Ģirts Feodorovs.

2WD PRO klasē braucēji ierindojušies šādās vietās - 1. vieta Jānis Spīķis, 2. vieta Tomass Štolcermanis, trešā - Edvīns Vansovičs. Īpaši jāizceļ Tomasa Štolcermaņa izcilo sniegumu, jo Tomasam ir tikai 12 gadi. Šajā klasē kopvērtējumā par pirmo un otro vietu ar divu punktu starpību cīnās Varis Žentiņš un Jānis Spīķis.

Amatieru grupā 4WD klasē “333” Ziemas kausa 4. posmā 1. vietu izcīnīja Agris Martinsons, otro - Kitija Jeršova, trešā godpilnā vieta Tomam Valainim. Arī šajā klasē īpaši novērtējams ir Kitijas Jeršovas sniegums – otrā vieta 15 gadu vecumā kungu konkurencē. Runājot par kopvērtējumu, arī šajā klasē viss vēl var mainīties. Šobrīd vadībā ir trīs kungi - Rolands Ozoliņš, Toms Valainis un Agris Martinsons, bet uzvarētāju būs iespējams uzzināt tikai pēc 5.posma.


Foto: Edijs Elksnis

4WD PRO: 1. vieta Mārtiņam Ločmelim, 2. vieta Artim Vicinskim, 3. vieta - Kalvim Blūmam. Šajā klasē, tāpat kā 2WD PRO klasē, vēl ir ko pacīnīties. Šobrīd vadībā ir Mārtiņš Ločmelis (132 punkti), bet pavisam netālu no viņa Artis Vicinskis (125punkti).

RWD AM šajā sezonā viss plašāk pārstāvētā klase. 4. posmā 1. vietu ieņēma Andris Aizpurietis, otro - Artūrs Cabulis, trešo - Gatis Gedroics-Jurago. Ir skaidrs, ka par pirmo un otro vietu kopvērtējumā norisināsies sīva cīņa. Šobrīd Andri Aizpurieti (127 punkti) no Gata Gedroica-Jurago (125 punkti) šķir tikai divu punktu starpība.

RWD PRO klasē pjedestāls tika sadalīts šādi - 1.vieta Raivis Galviņš, 2.vieta Kaspars Sloka, bet 3.pozīcija - Aleksejam Kreipānam. Šajā klasē situācija ir pavisam interesanta. Par pirmo/otro vietu kopvērtējumā cīnās divi kungi - Raivis Galviņš (130 punkti) un Aleksejs Kreipāns (129 punkti). Punktu starpība ir pavisam niecīga, sportiskā intriga paliks spēkā līdz pašām beigām, un šo faktu īpaši interesantu padara tas, ka abi kungi “333” Ziemas kausā startē ar vienu auto.

“333” Ziemas kausa 2019/2020. gada sezonas noslēdzošais 5. posms norisināsies 14. martā, kad notiks arī kopvērtējuma top 3 braucēju apbalvošana visas klasēs.

Balvas, kā vienmēr, vērtīgas – 5. posmu atbalsta KGK Kamasa-Tools, dāvinot uzvarētājiem kvalitatīvus instrumentus ar mūža garantiju.

Kopvērtējuma uzvarētāji tiks apbalvoti ar dāvanu kartēm no Addinol smērvielu ražotāja (3. vietas) un Uniroyal riepu dāvanu karti (2. vietas), savukārt visu klašu 1. vietu uzvarētāji tiks pie pieredzes apmaiņas brauciena uz Rustavi International Motorpark trasi Gruzijā, kur gūs neaizmirstamu pieredzi pilotējot Formulu, Mitjet un Legend automašīnas!

Organizatori aicina pieteikt dalību noslēdzošajam, 5. posmam. To var izdarīt ''333'' mājas lapā.Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: