profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Autortiesības

Go4speed portāla autortiesības, materiālu un satura pārpublicēšanas noteikumi
  1. Go4speed.lv ir SIA "Go4speed" īpašums, kurš satur oriģinālmateriālus, kā arī atvasinātus materiālus no citiem resursiem. Informācija, ko satur Go4speed.lv ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām.
  2. Go4speed.lv portāla rakstīto saturu drīkst pārpublicēt un pārfrāzēt, lietojot atsauci uz portāla WEB adresi www.go4speed.lv
  3. Bez SIA „Go4speed" rakstiskas atļaujas, nedrīkst izmantot portālā izvietotās fotogrāfijas, video materiālus un citus vizuālos materiālus. Tos nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt un izplatīt jebkādā citā veidā.
  4. Go4speed.lv portāla lietotājs drīkst izmantot informāciju nekomerciāliem nolūkiem bez Go4speed atļaujas, saskaņā ar LR likumu par autortiesībām, norādot attiecīgās atsauces un ievietojot Go4speed logo.
  5. Iesūtot vai jebkā citādi nododot portālām jebkāda veida informāciju un materiālus, persona nodod visas autortiesības šīs informācijas lietošanā portālam Go4speed.lv.
  6. Autortiesības un citas tiesības attiecībā uz kādu no materiāliem, kas parādās portālā, var piederēt trešajai pusei. Jūsu pienākums ir iegūt jebkādas licences vai atļaujas, kuras var būt nepieciešamas šāda materiāla izmantošanai.
Lai saņemtu rakstisku atļauju fotogrāfiju un citu vizuālo materiālu lietošanai, lūdzam sazināties info@go4speed.lv

Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png