profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Reģistrētie lietotāji

Go4speed lietotāju reģistrācijas un konta slēgšanas noteikumi
 1. Lai kļūtu par Go4speed lietotāja konta īpašnieku (reģistrētu lietotāju), ir jāaizpilda reģistrācijas anketa Go4speed portālā.
 2. Lietotājs piekrīt sniegt par sevi patiesu, precīzu, aktuālu un pilnīgu informāciju.
 3. Piekrītot šiem noteikumiem reģistrētais Go4speed lietotājs dod savu piekrišanu personas datu iekļaušanai SIA „Go4speed" datubāzē. Reģistrētā lietotāja dati netiks nodoti trešām personām, izņemot datu nodošanu SIA „Go4speed" līgumpartneriem, kas īsteno informācijas piegādi un apstrādi SIA „Go4speed" uzdevumā.
 4. Tikai reģistrētiem lietotājiem tiek dota iespēja:
  • Komentēt ziņas, rakstus, galerijas, viedokļus un citu portālā ievieotot informāciju;
  • Piekļūt pilnajām foto galerijām;
  • Tiakai autosportistiem - pievienot un atjaunot savu autosportista profilu portāla sadaļā "Sportisti".
 5. SIA "Go4speed" patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt reģistrētā lietotāja noteikumus, par to informējot portālā www.go4speed.lv
 6. Aizmirstot savu lietotāja konta paroli, lietotājam portāla autorizācijas logā ir jānosūta pieteikums Go4speed.lv par paroles atjaunošanu.
 7. Ja lietotājs nepiekrīt Go4speed portāla lietošanas noteikumiem un nevēlas turpmāk lietot Go4speed lietotāja reģistrēta lietotāja pakalpojumus, viņš var atteikties no lietotāja konta, nosūtot pieprasījuma vēstuli uz info@go4speed.lv. Pēc attiecīgā pieprasījuma saņemšanas par lietotāja konta dzēšanu visi lietotāja personas dati nekavējoties tiks izdzēsti no Go4speed datu bāzes.
 8. Gospeed ir tiesīgs slēgt lietotāja kontu bez lietotāja piekrišanas, ja lietotājs neievēro Go4speed Portāla lietošanas noteikumus.
Lai kļūtu par reģistrētu lietotāju nekavējoties, spied ŠEIT.
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png