profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

333 Ziemas kausa posms sportistus izaicinās ātrākajā un nervus kutinošākajā formātā

Go4speed 10.01.2018 - 11:27 333 Ziemas kausa posms sportistus izaicinās ātrākajā un nervus kutinošākajā formātā
Publicitātes foto

Jaunā gada pirmais 333 Ziemas kausa posms solās būt dubultjaudīgs, izaicinot sportistus pašā ātrākajā un nervus kutinošākajā formātā. Dienas pirmajā daļā visi dalībnieki startēs pēc Super Sprint ieskaites formāta, kuru aizraujošu padarīs 2,3 km gara paralēlā trase ar pilnu iespējamo grunts sekciju, bet diena turpināsies ar “Parallel Challenge”, kam kvalificēsies visu grupu ātrākie un izturīgākie braucēji.

Super Sprint ieskaites laikā dalībnieki veiks četrus braucienus, no kuriem labākie trīs braucieni veidos posma kopvērtējumu. Šie izcīnītie punkti tiks ieskaitīti sezonas kopvērtējuma rezultātos.

Pēc Super Sprint rezultātiem tiks noteikti astoņi labākie braucēji visās sešās ieskaites grupās, kuri būs kvalificējušies “Parallel Challenge” braucieniem un cīnīsies par uzvaru grupā, kur būs iespējams arī izcīnīt papildu punktus kopvērtējumam.


Publicitātes foto

''Parallel Challenge” sacensības notiks pēc vienas iespējas izslēgšanas principa trīs kārtās visām grupām – ¼ fināls, ½ fināls un fināls. Auto dueļa dalībnieki pa pāriem tiks grupēti pēc Super Sprint rezultātiem. Cīņas uzvarētājs kvalificējas nākamās kārtas braucienam.

Diena sāksies 7:00 ar reģistrāciju visām grupām, un 9:00 tiks dots sacensību starts. “Parallel Challenge” sāksies uzreiz pēc Super Sprint noslēdzošajiem braucieniem.

Dalībnieku pieteikšanās anketa - Šeit.

Visas dienas laikā skatītājus un līdzjutējus laipni gaidīs 333 Café. Ieeja – bez maksas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: