profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

'Ferratum World RX of Rīga' ietvaros tiks aizvadīts pasaules RX dubultposms

Go4speed 06.05.2022 - 14:43 'Ferratum World RX of Rīga' ietvaros tiks aizvadīts pasaules RX dubultposms
Foto: Red Bull Content Pool

Finanšu kompānija Ferratum 2022. gadā saglabā Rīgā notiekošā FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (World RX) dubultposma nosaukuma sponsora pozīciju. Šis būs ceturtais gads, kad Ferratum sadarbojas ar World RX posma rīkotāju RA Events, un otrais gads, kad sacensības nesīs Ferratum vārdu. 2022. gada Ferratum World RX of Rīga norise paredzēta 3. un 4. septembrī Rīgā, Biķernieku trasē.

''Esmu patiesi gandarīts, ka šogad turpināsim 2019. gadā iesākto sadarbību ar Ferratum, kas gadu no gada kļūst arvien plašāka un vērienīgāka, Latvijas autosporta interesentiem sagādājot iespēju pašu mājās vērot augstākā līmeņa rallijkrosa sacensības, vienlaikus ļaujot Latvijas vārdam izskanēt tālu aiz mūsu valsts robežām. Tieši Ferratum sniegtais atbalsts pērn bijis neatsverams, lai Rīgā sarīkotās sacensības saņemtu atzinību kā vislabāk sarīkotais World RX 2021. gada sezonas posms, kas pierāda šīs sadarbības vērtību” pauž RA Events direktors Raimonds Strokšs.

''Ir patiess prieks, ka Ferratum turpinās sadarbību ar RA Events un jau otro gadu FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposma nosaukums nesīs mūsu uzņēmuma vārdu. Jo vairāk esam saistīti ar rallijkrosu, jo vairāk izprotam, cik līdzīgas ir mūsu uzņēmuma un šīs autosporta disciplīnas. Kvalitāte, ko iemieso mūsu sniegtie pakalpojumi, ir līdzvērtīgi RA Events darba principiem, par ko liecina kārtējā atzinība par vislabāk sarīkoto čempionāta posmu 2021. gadā. Ātrums vienmēr bijis mūsu pakalpojumu pamatā, un tas tieši sakrīt ar rallijkrosa automašīnām, kuru spēja paātrināties ir patiess tehnoloģisks sasniegums, kuru vēl vairāk pastiprinās šogad paredzētā rallijkrosa pāreja uz elektroauto izmantošanu. Visbeidzot, tehnoloģiskais progress, kas kā rallijkrosa dalībniekiem, tā arī mums neļauj turēt rokas klēpī salikušiem, motivējot sasniegt arvien augstvērtīgāku rezultātu,” tā Ferratum vadītājs Latvijā Artis Bērziņš.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Unbedahts
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png