profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Rallijkrosa braucējs Edijs Ošs startēs folkreisa posmā Upesciemā

Go4speed 11.01.2018 - 23:41 Rallijkrosa braucējs Edijs Ošs startēs folkreisa posmā Upesciemā
Fotogrāfs Olafs Ezertēvs

Kā ziņo autocross.lv, tad Upesciema posmā krosā atgriezīsies leģendāra ''Toyota'', bet folkreisā uz starta krosa un rallijkrosa braucējs Edijs Ošs.

Folkreisā šī nebūs kupli apmeklēta sacīkste. Šis gads veidojas kā folkreisa paaudžu maiņas brīdis, kad daļa folkreisa braucēju meklē ceļu uz autokrosu. Līdzīgs vilnis bija pirms dažiem gadiem, kad uz krosu devās tā laika folkreisa līderi Mārtiņš Starks, Rihards Dainis, Rūdolfs Bogens, arī minētais Ošs, kurš tikko bija sasniedzis pirmo un vienīgo folkreisa uzvaru.

Ošs folkreisā pieteicies ar VW Golf II. Edijam šī būs atgriešanās folkreisā kopš 2013. gada. Savā vienīgajā folkreisa sezonā Ošs guva uzvaru pēdējā posmā Brenguļos, Vasaras kausu togad noslēdzot cienījamā septītajā vietā. Vēlāk sekoja uzvara LAF Krosa komisijas kausa kopvērtējumā, bronzas medaļa NEZ rallijkrosa čempionāta NEZ 2000 klasē, pērn bronza Latvijas autokrosa čempionātā, un citi panākumi.

''Pievienojos Kalvja Buģa komandai, kas izlīdzēs ar auto,” saka Edijs Ošs. ''Sezonas noskaņā bija tāda rūgta piegarša, ka labāk varētu doties uz klosteri. Bet nemiers jau dīda, un Kalvis pats atnāca ar piedāvājumu, ka viņam esot lieks auto un, vai es negribot uzbraukt. Divreiz jau nebija jāsaka!”

Ošam būs labs sparinga partneris, jo savā senajā kaujas VAZ 2108 sēdīsies 2000 Super klases čempions Ritvars Kārkliņš.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png