profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Brenguļu folkreisa un krosa posms laikapstākļu dēļ atcelts

Go4speed 10.12.2017 - 09:32 Brenguļu folkreisa un krosa posms laikapstākļu dēļ atcelts
3. februārī paredzētas Brenguļu nakts cīņas. Foto: Olafs Ezertēvs

Kā ziņo autocross.lv, tad laika apstākļi neļaus aizvadīt 16. decembrī plānoto LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pirmo posmu Brenguļu autotrasē. Sezonas “jaunais” sākums paredzēts 6. janvārī Garkalnes autotrasē Upesciemā.

Decembra pirmajās dienās atsevišķi prognožu devēji solīja izcilus apstākļus 16. decembra sacīkstei, taču jau drīz prognozēs iestājās Latvijas ziemas realitāte – netiek solīts sals, kas nepieciešams trases sasaldēšanai.

Sacensību rīkotājs Arnis Odiņš: ''Domāju, ka nebojāsim garastāvokli ar minēšanu, būs sacīkste, vai nē. Nekas neliecina, ka segums varētu būt atbilstošs ziemas sacīkstēm. Šo posmu atceļam, un gaidām nākamās sacīkstes – gan citās trasēs, gan Brenguļu nakts cīņu, kas paredzēta 3. februārī! Lai sportistiem un komandām mierīgs decembris un priecīgi svētki!''

Līdz ar to nākamais kalendārā paredzētais posms ir 6. janvāra sacīkste Upesciemā. Tai jau uzreiz noteikts rezerves datums – ja 6. janvārī ziemas joprojām nebūs, Upesciema sacīkste pārcelsies uz 14. janvāri.

Lai arī citiem posmiem nav noteikts rezerves datums, ar tie, pēc rīkotāju iespējām, var tikt pārcelti uz citiem datumiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png