profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

Kaspars Zuģickis Pilskalnu trasē uzmet vairākus kūleņus un iznīcina savu 'BMW'

Mārtiņš Jankovskis 09.07.2017 - 23:43 Kaspars Zuģickis Pilskalnu trasē uzmet vairākus kūleņus un iznīcina savu 'BMW'
Foto: No sportista personīgā arhīva

Šajās brīvdienās Pilskalnu trasē, Jēkabpils pusē, tika aizvadītas LAF Folkreisa Vasaras kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa sacīkstes. Diemžēl vienā no braucieniem smagu avāriju piedzīvoja Klasikas kausa braucējs Kaspars Zuģickis, kurš uzmeta vairākus kūleņus.


Foto: No sportista personīgā arhīva

Sarunā ar portālu Go4speed sportists atzina, ka avārijas rezultātā viņam ir smadzeņu satricinājums un gultas režīms. ''Pirms tramplīna gāju virsū nedaudz slīpi, un tajā brīdī man viens konkurents uzsita pa aizmuguri, kā rezultātā ar inerci sanāca lielā ātrumā uzmest vairākus kūleņus. Par laimi, nopietnas traumas neguvu – man ir smadzeņu satricinājums un nedaudz sāp kakls, taču auto gan ir norakstīts, knapi turās kopā. Jāsaka, ka pašu avāriju baigi neatceros… Šī ir mana trakākā avārija karjerā,'' notikumus trasē stāsta Kaspars Zuģickis

Kaspars atzina, ka, iespējams, traumas būtu nopietnākas, ja viņš nebūtu kārtīgi piesprādzējies. ''Par laimi, es biju kārtīgi piesprādzējies – vienmēr novelku kārtīgi drošības jostas, un arī šoreiz to izdarīju. Tāpēc iesaku visiem sportistiem kārtīgi novilkt jostas, lai arī dažreiz varbūt liekas, ka ir par traku – labāk, lai ir nedaudz grūtāk elpot, bet tomēr, lai ir drošāk,'' padomus drošībai sniedz Kaspars.


Foto: No sportista personīgā arhīva

Neskatoties uz šo smago avāriju, sportists jau plāno pēc divām nedēļām atgriezties sacensībās. ''Tagad meklēšu citu bundžu, lai pārliktu visu un gatavotos nākamajām sacīkstēm. Mest mieru nemetīšu (smejas). Jā, sezona man ir sanākusi raiba, bet, tāds ir autosports. Tagad ir divas nedēļas laika līdz nākamajam posmam, uz kuru mēģināšu būt gatavs. Vai tas izdosies, rādīs laiks. Meklēšu un risināšu kādus variantus,'' nobeidz Zuģickis.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png