profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Rallija supersprinta dalībnieki 'iesildīs' ralliju Latvija

Go4speed 10.09.2013 - 09:51 Rallija supersprinta dalībnieki 'iesildīs' ralliju Latvija
Foto: Gints Bērziņš, Go4speed

Pēc divām nedēļām Cēsīs norisināsies priekšpēdējais Latvijas čempionāta un Freko kausa izcīņas posms rallija supersprintā.

Rallija supersprints 21.septembrī startēs jau 9:00 un finišēs ap 13:30, jo tās pašas dienas pēcpusdienā pa supersprinta braucēju pēdām dosies rallija ''Latvija" ekipāžas. Šoreiz supersprinta piloti pirmie iemēģinās daļu ātrumposma Cēsu pilsētā, kas būs iekļauts arī rallija trasē.


Foto: Gints Bērziņš, Go4speed

Kaut gan Freko rallija supersprinta ''Cēsis" ātrumposmi būs izveidoti pilsētas ielās, organizatori sola, ka trases segumu pārsvarā veidos grants. Organizatori atgādina, ka rallija supersprintā var piedalīties gan ar standarta, gan sporta automašīnām, startējot atbilstošās ieskaites klasēs. Pie tam ar vienu automašīnu var startēt vairāki dalībnieki, par to norādot elektroniskajā sacensību pieteikumā, jo šiem dalībniekiem tiks izveidots atsevišķs starta/finiša koridors braucēju maiņai.

Lai arī šobrīd jau aizvadīti seši posmi, vēl nevienā klasē nav zināms čempions, jo cīņas ir ļoti sīvas. Vistuvāk uzvarai ir FWD 1600+ klases braucējs Modris Žentiņš, kurš Andri Aleksejevu un Sandi  Laukšteinu apsteidz par 16 punktiem. Arī FWD 1600 klasē līderis šobrīd ir Žentiņš. 4WD klasē līderis ir Artis Upītis, kurš Mārci Ivanovski apsteidz par vienas uzvaras tiesu (15 pts.).


Foto: Gints Bērziņš, Go4speed

4WD+ klasē līderis ar trīs uzvarām ir Vigo Rubenis, bet turpat ir Jānis Ivanovskis. Spraiga cīņa solās būt RWD klasē, jo Andrim Voveram, kurš izcīnījis četras uzvaras pēc kārtas, cieši seko brāļi Aigars un Gundars Tīdmaņi.

Dalībnieku pieteikšanās, sacensību nolikums un cita informācija meklējama ŠEIT. Sacensību kopvērtējumu var redzēt ŠEIT.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png