profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

LRČ3 klases līderis Zviedrijas rallijā piedzīvo smagu avāriju

Go4speed 19.08.2019 - 21:48 LRČ3 klases līderis Zviedrijas rallijā piedzīvo smagu avāriju
Foto: No sportista privātā arhīva

Neveiksmīgi Zviedrijas Kolsvarundan rallijs beidzies šī brīža Latvijas rallija čempionāta LRČ3 klases līderim Adamam Vestlundam. Sportists, kura stūrmanis šajā rallijā bija pieredzējušais zviedru rallija braucējs Emīls Bergkvists (2015.gada ERČ Junior čempions, 2018.gada JWRC čempions), jau pirmajā ātrumposmā piedzīvoja smagu avāriju, pēc kuras posms tika apturēts. 

Kā ziņo sportista komanda, tad Vestlundam tika veikta ilga operācija, kura aizritējusi veiksmīgi. Sportists avārijas rezultātā lauzis muguras skriemeļus, kā arī Vestlundam konstatēts mugurkaula lūzums augšējā daļā. Komanda ziņo, ka sportistam priekšā būs ilgstoša ārstēšanās. Tikmēr stūrmanis Bergkvists negadījumā guvis nobrāzumus.


Adams Vestlunds slimnīcā. Foto: No sportista privātā arhīva

''Pēc svētdienas avārijas bija vairākas kaitinošas stundas, domājot par tevi, Adam, un par tavu ģimeni. Vēlētos pateikties arī jums, kas mums palīdzēja. Tu esi cīnītājs, Adam,'' raksta Bergkvists.

Tikmēr uzvaru rallijā izcīnīja Patriks Flodins (''Škoda Fabia R5''), kurš par pusotru minūti apsteidza Martinu Berglundu (''Škoda Fabia R5''). Neveiksmīgi rallijs iesākās Johanam Kristofersonam (''Volkswagen Polo GTI R5''), kurš jau pirmajā posmā nolauza riteni un izstājās. Vēlāk sportists atgriezās uz otro apli, kur četros posmos Kristofersons divas reizes uzrādīja ātrāko laiku.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png