profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

MAZ atrāda, iespējams, vienu no skaistākajām smagajām mašīnām autosporta vēsturē

Go4speed 29.12.2018 - 10:04 MAZ atrāda, iespējams, vienu no skaistākajām smagajām mašīnām autosporta vēsturē
Foto: MAZ-Sport

Autoražotājs MAZ atrādījis jauno smago automašīnu, kura debiju Dakaras rallijā piedzīvos 2020.gadā. Līdz tam laikam ar jauno auto plānojas gan vairāki testi, gan dalība citās rallijreida sacensībās.


Foto: MAZ-Sport

Jaunajam auto motors pirmo reizi atradīsies zem motora pārsega, kā tas ir vieglajām automašīnām. Kā atzina baltkrievu sportists Sergejs Vjazovičš, kurš ir piedalījies arī rallija sacensībās Latvijā, tad jaunais auto ar motora pārsegu ir viens no skaistākajiem smagajiem auto autosporta vēsturē.


Foto: MAZ-Sport

''Mēs spējām uzbūvēt vienu no skaistākajām smagajām mašīnām autosporta vēsturē. Šis auto ir ne tikai jaudīgs un manevrētspējīgs, bet arī ļoti skaisti izskatās. Lielās sacensībās viņam uzmanība būs garantēta, kas vēl vairāk ļaus MAZ brendu nest plašajā pasaulē,'' saka Sergejs Vjazovičš.


Foto: MAZ-Sport

Jaunajam auto būs vairāki uzlabojumi, kur viens no galvenajiem uzlabojumiem tiek minēts auto stabilitāte un izsvarojums gan bezceļos, gan tramplīnu laikā. Auto garums būs 7,05 metri, platums 2,55 metri, bet augstums – 3,4 metri. Auto svars būs ap desmit tonnām, bet tā jauda - 960 Zs.


Foto: MAZ-Sport

Komanda ziņo, ka auto tika projektēts Minskas autorūpnīcas konstruktoru uzraudzībā. Auto būvēšanā piedalījās 6-7 cilvēki.


Foto: MAZ-Sport

2019.gada Dakaras rallijā uz starta izies trīs ''MAZ-Sport auto'' komandas automašīnas, taču tās startēs vēl ar veco modeli.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png