profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'Toyota' Dakaras rallijam bruņojas ar spēcīgiem braucējiem un uzlabotām mašīnām

Go4speed 26.12.2017 - 11:32 'Toyota' Dakaras rallijam bruņojas ar spēcīgiem braucējiem un uzlabotām mašīnām
Foto: www.imperialtoyota.co.za

''Toyota Gazoo Racing'' komanda paziņojusi tos braucējus, kuri startēs 2018.gada Dakaras rallijā, kas no 6. līdz 20. janvārim risinās Peru, Bolīvijā un Argentīnā.

Komanda ziņo, ka visas trīs komandas ekipāžas brauks ar jaunajām ''Toyota Hilux'' automašīnām, kurām ir veikti vairāki būtiski uzlabojumi, tai skaitā arī jauna piekares ģeometrija.

Ar jaunajām japāņu autoražotāja ''Toyota Hilux'' automašīnām startēs ļoti spēcīgi braucēji, kuri iepriekš ir spējuši uzvarēt šajā rallijā. Uz starta izies bijušais Dakaras rallija uzvarētājs Žinels de Viljērs, kurš šajā rallijā triumfēja 2009.gadā, kā arī vēl vairākas reizes kāpis uz goda pjedestāla.


Nasera Al-Atijas auto

Tāpat ar ''Toyota'' rūpnīcas auto startēs divkārtējais Dakaras rallija uzvarētājs Nasers Al-Atija. Kataras braucējs ar ''Toyota Hilux'' startēja arī 2017.gada Dakaras rallijā, kur sportists pēc diviem posmiem bija līderis, taču trešajā posmā Al-Atija bija spiests izstāties.

''''Toyota Hilux'' ir izturīgs un uzticams auto. Šī jaunā versija ir ņēmusi vērā visas labākās iepriekšējo modeļu īpašības, kā rezultātā tas sniegs vēl labāku vadāmību un līdzsvaru, pateicoties jaunajam dizainam. Mans mērķis, kā vienmēr pirms Dakaras rallija starta, ir uzvarēt,'' saka Nasers Al-Atija.

Ar trešo auto brauks Bernards ten Brinke, kurš Dakaras rallijā brauc kopš 2012.gadā. Jau iepriekš šis sportists bija saistīts ar ''Toyota'', taču 2018.gada rallijā viņš pirmo reizi brauks rūpnīcas komandas sastāvā.

Nasers Al-Atija gatavs rallijam
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png