profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Krišjānis Caune kļūst pat stūrmani somu autosporta zvaigznei Gardemeisteram

Go4speed 09.02.2016 - 11:28 Krišjānis Caune kļūst pat stūrmani somu autosporta zvaigznei Gardemeisteram
Krišjānis Caune. Publicitātes foto

No 20.- 22.februārim Krievijā, Karēlijas republikā, norisināsies Pasaules čempionāta posms rallijreidā “Baja Russia – Northen Forest”. Šīs ir vienīgās čempionāta sacensības, kas norisinās ziemas apstākļos. 

Kā portālam pastāstīja Laura Freimane, tad šogad pirmo reizi rallijreida čempionātā piedalīsies arī latviešu autosportists, Krišjānis Caune, kurš startēs kopā ar 2005.gada ceturto ātrāko rallija braucēju pasaulē – Toniju Gardemeisteru no Somijas. Ekipāža pārstāvēs “Re Autoclub” komandu no Latvijas. Gardemeisters un Caune sacensībās startēs ar T1 klases Mitsubishi MPR 107, ar kuru pagājušajā gadā cits somijas pilots - Jouni Ampuja, izcīnīja uzvaru.

Tonijs Gardemeisters ir Pasaules rallija čempionāta dalībnieks. Pārstāvējis tādas auto ražotāja komandas, kā ''Mitsubishi'', ''Ford'', ''Škoda'', ''Seat'' un ''Suzuki''. Trīs reizes kāpis uz TOP 3 pjedestāla augstākajiem pakāpieniem (Jaunzēlandes WRC posmā, Montekarlo WRC posmā un Zviedrijas WRC posmā) un izcīnijis 16 uzvaras ātrumposmos Pasaules rallija čempionātā. 2012.gadā viņš sāka startēt rallija-reida sacensībās ar ''Mitsubishi'' markas automašīnu, taču “Silk Way Rally” sacensību laikā guva nopietnu muguras traumu, kas liedza viņam pilnvērtīgi startēt sacensībās. Šogad Tonijs Gardemeisters ir atgriezies, pie tam ar latviešu stūrmani!


Publicitātes foto

''Kad komanda man izteica piedāvājumu, sākotnēji to neuztvēru nopietni. Pēc pāris minūtēm, turpinot sarunu, sapratu – viņi nejoko! Šīs sacensības man nācās saskaņot ar savu darba devēju, un esmu pateicīgs par atbalstu. Šobrīd jūtu lielu uzticību sev gan no komandas, gan no Gardemeistera, un es darīšu visu, lai sacensībās pierādītu, ka bija vērts man uzticēties!” komentē Krišjānis Caune.

Savukārt Tonijs Gardemeisters par Krievijas posmu čempionātā saka tā: ''Esmu braucis ziemā, tas nebūs nekas jauns. Bet pēc muguras traumas, kuru ieguvu 2012.gadā, neesmu piedalījies nopietnās sacensībās. Šī būs pirmā reize pēc atgriešanās. Esmu fiziski gatavs, būšu ātrs, lai būtu labs rezultāts, bet neskriešu kā traks. Domāju, ka šīs sacensības būs labs ieguvums gan man, gan Latvijas komandai.”

Oficiālie rezultāti – www.bajarussia.com
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png