profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Dakaras rallija pirmais ātrumposms drošības apsvērumu dēļ tiek atcelts

Go4speed 03.01.2016 - 18:21 Dakaras rallija pirmais ātrumposms drošības apsvērumu dēļ tiek atcelts
Foto: dakar.com

Sestdien ar 11 kilometrus garu prologa ātrumposmu tika dots starts 38.Dakaras rallijam. Jau ziņojām, ka prologa posmā, kurš avārijas dēļ uz brīdi tika apturēts, jo cieta vairāki skatītāji, vieglo automašīnu klasē ātrākais bija Tens Brinkls, kuram trīs sekundes zaudēja Karloss Sainss, bet četras sekundes atpalika Havjērs Pons. Īstai cīņai bija jāsākas svētdien, kad sportistiem bija jāveic 258 kilometrus garš ātrumposms.

Pa nakti un no rīta lija spēcīgs lietus, tāpēc sākotnēji tika ziņots, ka pirmā ātrumposma starts būs pārcelts uz vēlāku laiku. Vēlāk  sākās arī pērkona negaiss, kā rezultātā starts vēlreiz tika atcelts. Tobrīd tika ziņots, ka vietām trasē esot ļoti daudz ūdens, kas apgrūtinātu sportistu pārvietošanos pa trasi.

Vēlāk lietus pārstāja līt, taču sacensību organizatori bija spiesti paziņot, ka pirmais posms drošības apsvērumu dēļ tiek atcelts, jo redzamība, lai gaisā paceltos helikopteri, kam jārūpējas par sportistu drošību, bija ļoti slikta. Arī trasē vietām bija ārkārtīgi grūta pārvietošanās.

Līdz ar to Dakaras rallijs sāksies pirmdien, kad sportistiem (vieglo un smago automašīnu braucējiem) būs jāveic šī gada Dakaras rallija garākais ātrumposms - 510 kilometri. Motocikliem un kvadracikliem būs jāveic 450 kilometri.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png