profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Elektrisko RX automašīnu būvniecība turpinās, organizatori cer aizvadīt visus piecus posmus

Go4speed 24.04.2020 - 10:29 Elektrisko RX automašīnu būvniecība turpinās, organizatori cer aizvadīt visus piecus posmus
Foto: Projekt E

Projekta E elektriskā atbalsta sērijas partneri IMG un STARD (Stohl Advanced Research and Development) ir atkārtoti apstiprinājuši savu nodomu 2020. gadā turpināt Projekta E sacīkšu programmu.

Kamēr 2020. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta kalendārs ''Covid-19'' dēļ joprojām tiek mainīts, seriāla organizatori atklājuši, ka viņu mērķis joprojām ir 2020. gadā aizvadīt piecus Projekt E posmus atsevišķās Pasaules RX sacīkstēs. Sīkāka informācija par Projekt E galīgo kalendāru tiks paziņots tuvākajā laikā. Atgādināsim, ka šo plānoto piecu posmu vidū ir arī sacensības Rīgā, Biķernieku trasē.

Mihaels Sakovičs, STARD izpilddirektors un dibinātājs, apstiprināja, ka ir piegādāti vairāki spēka piedziņas komplekti un ka turpinās komplektu ražošana Projekt E sacīkšu automašīnām.


Publicitātes foto

"Absolūta prioritāte šobrīd ir tā, ka šajos grūtajos laikos visi ir veseli. Kopš novembra, kad pirmās Projekt E ''Ford Fiesta'' automašīnas tika piegādātas Holten Motorsport komandai, mēs esam uzbūvējuši vēl citas automašīnas, un to darām arī šobrīd. Mēs ar nepacietību gaidām elektriskās rallijkrosa automašīnas, kas varēs sacensties savā starpā, kad apstākļi to ļaus,'' saka Mihaels Sakovičs.

''Mēs domājam par tiem, kurus skāris koronavīruss. Mēs turpinām plānot ''Projekt E” sacīkstes 2020. gadā, bet veselība šajā periodā ir mūsu lēmumu pieņemšanas priekšgalā,” saka Pols Belamijs, sacensību rīkotāja IMG Motorsports vecākais viceprezidents.

Atgādināsim, ka Projekt E automašīnas ir izstrādātas, sadarbojoties IMG un austriešu uzņēmumam STARD (Stohl Advanced Research and Development). Projekt E automašīnas izmantos STARD izstrādāto „REVelution” elektrisko platformu, kas nodrošinās līdz 450kW (613zs) jaudu, 1100Nm lielu griezes momentu un 240km/h maksimālo ātrumu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png