profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Bijušais RX2 čempions raugās 'EuroRX Supercar' vai 'Projekt E' seriāla virzienā

Go4speed 03.03.2020 - 12:25 Bijušais RX2 čempions raugās 'EuroRX Supercar' vai 'Projekt E' seriāla virzienā
Sirils Reimonds. Foto: No sportista personīgā arhīva

2016. un 2017.gada RX2 čempions Sirils Reimonds atklājis, ka šobrīd strādā pie 2020.gada programmas, taču šobrīd vēl nav zināms, kurā virzienā sportists dosies. Kā atklāja franču braucējs, tad šobrīd viņš izskata divas opcijas – startēt Eiropas rallijkrosa čempionātā Supercar klasē vai jaunajā Projekt E seriālā, kurā sportisti startēs ar elektriskajām rallijkrosa mašīnām.

26 gadus vecais pilots atklāja, ka starts Eiropas čempionātā viņam dotu iespēju startēt konkurētspējīgā čempionātā, kamēr starts Projekt E seriālā ļautu viņam vislabāk sagatavoties plānotajai pārejai uz elektriskajām automašīnām, kas paredzēta tuvākajos gados.

''Mans plāns 2020. gadā ir uzņemt apgriezienus. Mēs šobrīd strādājam vai nu pie EuroRX Supercar, vai arī Projekt E seriāla. EuroRX sola ļoti sīvu konkurences līmeni, savukārt Projekt E ir vienkārši iespēja iekļūt rallijkrosa nākotnē,'' raksta Sirils Reimonds.


Foto: No sportista personīgā arhīva

''Kā mēs visi zinām, tad mēs gatavojamies ievērojamām pārmaiņām sportā, tāpēc uzskatu, ka mums jādara viss, lai būtu tam gatavi. Tāpēc strādāju ļoti smagi, lai sasniegtu šos mērķus. EuroRX, iespējams, ir labākais veids, kā sagatavoties nākotnei un būt rallijkrosa apritē, kamēr Projekt E ir labākais veids, kā atklāt, kāda būs nākotne."

Pagājušajā sezonā Sirils Reimonds ar ''Renault Clio'' startēja GCK komandā, kur sezonas kopvērtējumā tika izcīnīta 13.vieta. Labākais rezultāts Reimondam tika sasniegts Spānijas posmā – piektā vieta.

Atgādināsim, ka 2021.gadā par Pasaules RX titulu vienā ieskaitē kopā cīnīsies benzīna dzinēja un elektriskās mašīnas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png