profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Nitišs: Ātrums ir un varam pielikt

Go4speed 14.09.2019 - 22:35 Nitišs: Ātrums ir un varam pielikt
Foto: MVFoto

Sestdien CSDD Biķernieku Trasē sākās FIA pasaules rallijkrosa čempionāta 2019. gada sezonas priekšpēdējais posms Neste World RX of Latvia. Līdzās pasaules un Eiropas meistarīgākajiem rallijkrosa braucējiem uz starta stājās arī trīs Latvijas pārstāvji – Jānis Baumanis, Reinis Nitišs un Jānis Veģeris. Pēc sarežģīta pirmā brauciena, otrais sniedza cerības uz pozitīvu turpinājumu sacensību noslēdzošajā dienā.

Dramatiski notikumi risinājās jau pirmajā braucienā, kad Reiņa Nitiša acu priekšā augšpēdus nonāca Timura Timerzjanova mašīna. Reinis nonāca aiz beļģu sportista Gijoma de Ridēra un pirmo kārtu noslēdza 15. vietā. Līdz ar to otrajā braucienā Nitišam nācās startēt no ārmalas. Lielisks starts ļāva iekārtoties otrajā pozīcijā. Reinis netērēja laiku un iebrauca džokerī. Pēdējā aplī satriecošā finiša spurtā latvietis izrāva uzvaru savā braucienā un astoto vietu kopsummā, kas pirmo dienu ļauj noslēgt desmitajā pozīcijā.

Reinis Nitišs: “Pirmajā braucienā Timurs Timerzjanovs apgāzās. Man nācās viņu apbraukt, tur zaudēju daudz laika, bet trasē īsti nebija, kur apdzīt Gijomu de Ridēru. Izdarījām visu, lai brauktu savu braucienu. Es nevienam netraucēju, man neviens netraucēja, taču viņš tikai brauca pa priekšu. Tāds ir rallijkross. Ātrums ir un varam pielikt. Otrajā braucienā izcīnīta astotā vieta, līdz ar to rīt startēšu no vidus. Rīt, protams, ir galvenā diena!”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png