profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'Nitro World Games' uzvar K.Hansens, Spīds pēc smagas piezemēšanās salauž muguru

Go4speed 19.08.2019 - 15:18 'Nitro World Games' uzvar K.Hansens, Spīds pēc smagas piezemēšanās salauž muguru
Foto: Subaru Motorsports USA

Jūtā aizvadītas “Nitro World Games” sacensības, kur uz starta izgāja arī brāļi Timijs un Kevins Hanseni. Ja pagājušajā gadā uzvarēja Timijs Hansens, tad šoreiz ātrākais sīvā cīņā bija viņa brālis Kevins, kuram cieši sekoja trešais zviedru sportists Patriks Sandels ar Subaru automašīnu. Trešais šoreiz Timijs Hansens, kurš pēc finiša, tāpat kā Kevins, bija ārkārtīgi laimīgs.


Foto: Subaru Motorsports USA

Diemžēl pirmajā kvalifikācijas kārtā nopietnu traumu guva pieredzējušais Skots Spīds. Sportists neveiksmīgi piezemējās pēc viena no lēcieniem, gūstot nopietnu muguras traumu.


Kevins Hansens

Amerikas rallijkrosa čempionāta līderis tika nogādāts slimnīcā, kur viņam tika konstatēti trīs mugurkaula skriemeļu lūzumi. Kā nesen atklāja sportists, tad pēdējā nakts esot bijusi visbriesmīgākā, sāpīgākā un emocionālākā, kādu sportists atceras, jo ilgu laiku bija neziņa par traumas un savainojuma nopietnību. Pilots atklāj, ka, lai arī trauma ir gūta nopietna, pārbaužu rezultāti brīnumainā kārtā esot labi. Tagad sportists sāks atveseļošanās procesu.
Finālbrauciens (no 22:10):
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png