profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Pēc 'RallyX Nordic' pirmās dienas Vītols 2.vietā

Go4speed 21.07.2019 - 12:05 Pēc 'RallyX Nordic' pirmās dienas Vītols 2.vietā
Foto: Egons Ansbergs / RallyEmotions.lv.

CSDD Biķernieku Trasē valdot vasarai atbilstošiem karstiem laika apstākļiem, šodien pirmo reizi Latvijā notika Ziemeļvalstu rallijkrosa čempionāta RallyX Nordic sacensības. Pirmajā norises dienā uz starta stājās kopumā 42 dalībnieki, pārstāvot septiņas valstis. Sestdien notika treniņbraucieni un pirmā kvalifikācijas kārta, kurā neiztika bez tehniskiem defektiem, braucēju misēkļiem, un sadursmēm pirmajā līkumā, kas vairākiem potenciālajiem līderiem liedza rezultātu kopvērtējuma galvgalī.

Jaudīgāko auto Supercar klasē līderpozīcijā izvirzījies somu pilots Jere Kallliokoski, kurš startē ar Ford Fiesta Supercar. Otrais ir zviedrs Filips Gērmans ar Volkswagen Polo GTI Supercar, bet trešais šobrīd ir vēl viens zviedrs Andreass Karlsons ar Renault Clio Supercar.

CrossCar klasē, latvietis Ronalds Baldiņš ierindojās kopvērtējuma 5. pozīcijā, savukārt starp RX Academy talantu kalves pilotiem uzvaru savā braucienā izcīnīja latvietis Roberts Vītols, kopvērtējumā uzrādot 2. ātrāko laiku. Arī ar Latvijas Automobiļu Federācijas izsniegtu licenci startējošais Vasīlijs Grjazins, kurš brauc ar Sports Racing Technologies sagatavotu Supercar Lites auto, šodien izmantoja “mājas” trases priekšrocības, ne vien uzvarot savā braucienā, bet arī pirmās kvalifikācijas kopvērtējumā apsteidzot visus savus konkurentus.


Foto: Egons Ansbergs / RallyEmotions.lv.

RallyX Nordic Latvia noslēgsies svētdien, kad jau no plkt. 9:00 paredzēti iesildīšanās braucieni, kam sekos trīs kvalifikācijas kārtas, kā arī finālbraucieni. Atgādinām, ka izšķirošos notikumus iespējams vērot arī kanāla TV6 Latvija ēterā – tiešraides sākums svētdien, 21. jūlijā, plkst. 16:00.

Plašāku informāciju par RallyX Nordic Latvia sacensībām Latvijā atradīsi sociālajos tīklos: Facebook RallyX Nordic Latvia; Twitter @RallyXLatvia un Instagram @rallyxlatvia.

Biļetes uz sacensībām būs iespējams iegādāties pie ieejas CSDD Biķernieku Trasē, un tā maksā EUR 25,00. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja būs bez maksas, bet no septiņu līdz 16 gadu vecumam – EUR 15,00. Invalīdiem un pensionāriem atlaide 10%.

Plašāka informācija par RallyX Nordic atrodama https://www.rallyx.se/.

RallyX Nordic Latvia provizoriskais norises grafiks:
SVĒTDIENA, 21. JŪLIJS:
9:00 CSDD Biķernieku Trase atvērta skatītājiem
9:00 Iesildīšanās braucieni
10:00 2. kvalifikācija – CrossCar, RX Academy, Supercar Lites, Supercar
11:31 3. kvalifikācija – CrossCar, RX Academy, Supercar Lites, Supercar
13:48 4. kvalifikācija – CrossCar, RX Academy, Supercar Lites, Supercar
15:25 Finālbraucieni – CrossCar, RX Academy
16:00 Tiešraides translācija TV6 Latvija
16:49 Finālbraucieni – Supercar Lites, Supercar
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png