profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Baldiņš: 'Nitro RX' organizatori mūs grib redzēt sezonas noslēdzošajā posmā

Go4speed 22.11.2021 - 10:01 Baldiņš: 'Nitro RX' organizatori mūs grib redzēt sezonas noslēdzošajā posmā
Foto: Qnigan Rallycross media

Naktī uz pirmdienu noslēdzās ''Nitro Rallycross'' čempionāta 4.posms, kurā uzvaru svinēja Travis Pastrana. Pirmo reizi lielajā finālā starp astoņiem dalībniekiem iekļuva vienīgais latviešu braucējs Ronalds Baldiņš, kurš finišā izcīnīja septīto vietu.

''Milzīgs, milzīgs paldies visiem, kuri juta līdzi, kuri uzmundrināja un sūtīja ziņas – pat šobrīd man ir zosāda. Milzīgs paldies arī atbalstītājiem, bez kuriem šis mērķis nebūtu sasniegts. To, ko mēs izdarījām šodien, tas ir vārdiem neaprakstāmi. Visa komanda nostrādāja uz miljons procentiem. Visi ieguldīja savu darbu, enerģiju. Uz finālu mums palīdzēja visi Olsbergs MSE komandas mehāniķi,'' pēc sacensībām stāsta Ronalds Baldiņš.


Foto: Qnigan Rallycross media

Baldiņš atklāj, ka nokļūšana šajā seriālā nebija viegla un pirmajā posmā daudz ko nācās apgūt un mācīties pašam. ''Tā, kā Nitro rallijkrosa čempionātā iekļuvām mēs, domāju, ka neviens sportists to nav piedzīvojis, kā to izdarījām mēs – pirmajā posmā iekāp mašīnā, virziens tas un viss ir jāpārvar pašam. Šoreiz mēs gājām nedaudz savādāk un soli pa solim likām ātrumu. Protams, arī veiksmei bija jābūt klāt, jo bez tās sports nav iespējams.''

Sportists atklāja, ka organizatori un komanda viņu ir uzrunājuši par iespējamo startēšanu sezonas noslēdzošajā posmā, kuru arī Ronalds ar savu komandu šobrīd apsver. ''Domāju, ka ir daudz kas izdarīts, bet daudz ko mēs vēl varam izdarīt. Gan organizatori, gan Olsbergs MSE komanda mūs uzrunāja, ka grib mūs redzēt sezonas noslēdzošajā posmā Floridā, kas notiks pēc divām nedēļām. Mēs neesam paši lēnākie, neesam paši stiprākie, bet mēs maza tauta varam izdarīt lielas lietas. Mums šobrīd ir kaut kas jāpārdomā, kaut kas jāsaliek pa plauktiņiem, bet jebkurš ar mums kopā var nākt šajā milzīgajā piedzīvojumā. Cerams, ka tiksimies Floridā, un mēs izdarīsim to, ko mēs mākam.''Fināls:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png