Ošs un Grunte kļūst par Igaunijas rallijkrosa čempionāta līderiem savās klasēs

Go4speed 28.06.2021 - 09:38 Ošs un Grunte kļūst par Igaunijas rallijkrosa čempionāta līderiem savās klasēs

Aizvadīts otrais Igaunijas rallijkrosa čempionāta posms. TouringCar klasē Kristaps Grunte astoņu braucēju konkurencē kvalifikācijā ieņēma trešo vietu. Pirmajā pusfinālā Grunte četru braucēju konkurencē bija otrais, bet finālā Grunte, līderim Steinam Karu zaudējot 1,5 sekundes, izcīnīja otro vietu.

Crosskart Xtreme klasē 32 braucēju konkurencē Jānis Baumanis kvalifikācijā bija septītais, bet A finālā mūsu sportists palika ceturtais. No otrās vietas Jāni šķīra pussekunde.

Lieliskas sacīkstes Supercar klasē padevās Edijam Ošam. Uzvarējis kvalifikācijā, Edijs bija arī ātrākais pusfinālā un finālā, kur viņam 7,4 sekundes zaudēja Marts Tikerbārs.

Pēc diviem posmiem Edijs Ošs ar 47 punktiem ir līderis Supercar klasē, tuvāko sekotāju Tikerbāru un Maiko Tamu apsteidzot par trīs punktiem.

TouringCar klasē līderis ar 53 punktiem ir Grunte, bet tikai par punktu mazāk ir Karu. Crosskart Xtreme klasē 38 braucēju konkurencē ceturtais šobrīd ir Baumanis, 25 punktus zaudējot līderim Pasi Pentinenam. 33.vietā, vienu posmu izlaižot, ir Ingus Beļakovs.