Ekstromam uzvara, Bakerudam smaga avārija

Go4speed 20.09.2020 - 20:37 Ekstromam uzvara, Bakerudam smaga avārija
Matiass Ekstroms

Ar Matiasa Ekstroma uzvaru svētdien noslēdzās pasaules rallijkrosa čempionāta 6.posms ''Neste World RX of Rīga''. Ekstroms bija ātrākais gan kvalifikācijā, gan savā pusfinālā, kas finālā viņam ļāva startēt no pirmās rindas. Blakus viņam stāvēja Kristofersons, kurš uzvarēja sestdien.

Abi braucēji finālā demonstrēja lielisku sniegumu, taču šoreiz par mata tiesu ātrāks bija Ekstroms, kuram Johans zaudēja tikai 0,7 sekundes. Trešā vieta Ekstroma komandas biedram Robinam Larsonam.

Jāpiebilst, ka otrajā pusfinālā smagu avāriju piedzīvoja Andreas Bakeruds, kurš pēc kontakta ar Timo Šeideru lielā ātrumā ieskrēja trases norobežojumā. Pēc negadījuma sportists tika nogādāts slimnīcā, lai veiktu pārbaudes. Par laimi, sportists traumas nav guvis un jau ir pametis slimnīcu.

Diemžēl pusfinālā šoreiz neiekļuva Reinis Nitišs, kurš ierindojās 13.vietā. Arī svētdien Reiņa automašīna nebija pietiekami ātra, lai cīnītos ar vadošajiem braucējiem.

Projekt E čempionāta elektroautomašīnu klasē otrajā posmā triumfēja Sirils Reimonds, bet otrā vieta Jānim Baumanim. Jāpiebilst, ka Reimonds startēja ar jaunu Citroen rūpnīcas automašīnu, kamēr Jāņa spēkrats bija pāris gadus vecāks.

Eiropas čempionāta ieskaitē sīvā cīņā triumfēja Olivers Eriksons, kuram 0,4 sekundes zaudēja Sondre Evjens.