Go4speed 29.08.2020 - 21:15 Kistofersons izcīna uzvaru Somijā, vietējais braucējs pārsteidz ar 2. vietu (VIDEO)
Johans Kristofersons

Somijā sestdien tika aizvadīts trešais pasaules rallijkrosa čempionāta posms. Uzvarot visās trīs kvalifikācijas kārtās un savā pusfināla braucienā, finālā no pirmās rindas startēja pirmā posma uzvarētājs Johans Kristofersons, kuram blakus negaidīti stāvēja soms Juha Rutkonens. Somu sportists, kurš pēc trim kvalifikācijas kārtām ieņēma ceturto vietu, šajā posmā startēja ar GRX Taneco komandas ''Hyundai i20''.

Kā otrais labākais pēc trim kvalifikācijas kārtām bija Matiass Ekstroms, taču diemžēl pusfinālā viņam nācās cīnīties ar elektronikas problēmām, kas finišā deva sesto vietu un liedza viņam iekļūt finālā.

Juha Rutkonens. Foto: Gronholm RX

Finālā Kristofersons droši kontrolēja braucienu, finišā par trīs sekundēm apsteidzot Somijas posma lielāko pārsteiguma autoru Rutkonenu. Trešo vietu izcīnīja Timijs Hansens. Zviedru sportists priekšpēdējā aplī bija otrais, taču pēc džokera apļa Hansens zaudēja otro pozīciju, bet sīvā cīņā nosargāja trešo vietu. Ceturtais palika Niklas Gronholms.

Kopvērtējumā pēc trīs posmiem līderis ir Kristofersons (86), kuram seko Ekstroms (70) un Kevins Hansens (50).

Svētdien turpat Somijā tiks aizvadīts Pasaules RX čempionāta 4.posms.