profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Kristaps Grunte aizcīnās līdz pjedestālam rallijkrosa sacensībās Igaunijā

Go4speed 09.08.2020 - 10:52 Kristaps Grunte aizcīnās līdz pjedestālam rallijkrosa sacensībās Igaunijā
Foto: Fotogrāfs Olafs Ezertēvs

Igaunijas rallijkrosa čempionāta trešajā posmā Latvijas braucējs Kristaps Grunte Touring Car klasē izcīnīja trešo vietu, bet Supercar ieskaitē Jānis Veģeris netika finālā, ziņo autocross.lv.

Abiem latviešiem sacīkste izvērtās sarežģīta. Grunte pēc trim kvalifikācijas braucieniem 11 dalībnieku konkurencē bija tikai septītajā vietā, bet Veģeris desmit braucēju konkurencē bija astotajā vietā. Sākot no pusfināliem gan abu Latvijas braucēju sportiskais liktenis sāka atšķirties.

Kristaps aizvadīja izcilu pusfinālu, izcīnot uzvaru, kas ļāva finālam gatavoties no pirmās starta rindas. Sarežģītā finālbraucienā Grunte sasniedza trešo pozīciju, par četrām sekundēm piekāpjoties uzvarētājam Rommi Pukkam un finišējot tupat aiz otrās vietas ieguvēja Sīma Sundemā.

Jānim mazāk veiksmes – pusfinālā problēmu dēļ finišēja lielu gabalu aiz līderiem, paliekot ceturtais un netiekot finālā.

Igaunijas čempionāta kopvērtējumā Grunte saglabā lieliskas izredzes uz Touring car klases medaļu, lai gan šajā posmā uzvaru guva kopvērtējuma līderis Pukks – Kristapam sezonas nogalē reālākā cīņa veidojas par otro vietu. Jānim Veģerim Supercar klasē sāk zust iespējas reāli cīnīties par kādu no medaļām. Klasē šajā posmā interesanti rezultāti, jo finālā izstājās kopvērtējuma līderis Andri Ouns, bet otro uzvaru pēc kārtas sasniedza pilnpiedziņas klases debitants Arvo Kasks. Sezonas nogale klasē būs aizraujoša. Čempionātā atlikuši divi posmi – septembrī Kehalā un oktobra sākumā Elvā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png