profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ziemas sezona noslēgusies, folkreisa kausā uzvar Ivo Gabrāns

Go4speed 06.03.2017 - 10:57 Ziemas sezona noslēgusies, folkreisa kausā uzvar Ivo Gabrāns
Gabrāna sasistais auto pēc Mūsas posma. Foto: No Ivo Gabrāna personīgā arhīva

Laika prognoze šīs nedēļas nogalei un tālākajām nedēļām nerāda iespēju aizvadīt atlikušo Smiltenes posmu LAF Folkreisa Ziemas kausā un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa ziemas daļā. Tas nozīmē, ka folkreisa seriāls līdz ar Mūsas posmu noslēdzies, savukārt krosa cīņas turpināsies vasaras sezonā. Kā ziņo autocross.lv, tad Folkreisā par uzvarētāju īpaši saspringtā cīņā kļuvis Ivo Gabrāns.

Bauskas posma drāma, kad kopvērtējuma līderis Gabrāns piedzīvoja smagu avāriju, ievērojami saasināja situāciju Folkreisa Ziemas kausā. Artis Biezais panāca Ivo kopvērtējumā, izlīdzinot punktu skaitu. Taču pēc papildnosacījumiem (vairāk augstāku vietu) Gabrāns saglabāja pirmo vietu, kas līdz ar Smiltenes posma atcelšanu pārvērtusies par uzvaru kopvērtējumā. Artim otrā vieta, bet trešais savā debijas sezonā – Māris Zālītis, kurš, turklāt, kopš otrā posma startēja ar lauztu roku. Visiem trim šie ir augstākie rezultāti folkreisa karjerā. Top-7 kopvērtējumā sarindojušies nieka desmit punktu robežās (par posma uzvaru var dabūt 20 punktus).

LAF Folkreisa Ziemas kausa noslēguma kopvērtējums
(aizvadīti 4 posmi)
1. Ivo Gabrāns 49
2. Artis Biezais 49
3. Māris Zālītis 46
4. Viesturs Plētiens 45
5. Emīls Baltaiskalns 41
6. Edvīns Vansovičs 40
7. Dainis Krūmiņš 39

(kopā startējuši 50 dalībnieki)

Šī nav pirmā reize, kad folkreisa sezona noslēdzas ar līderu vienādu punktu skaitu. 2014. gada LAF Folkreisa Vasaras kausā uz “viena zara” sezonu noslēdza Ivo Gabrāns un viņa tēvs Guntars – toreiz uzvara nonāca seniora rīcībā.

LAF Folkreisa Ziemas kausa Junioru ieskaitē uzvaru sasniedzis Dāvis Emīls Ūdris, kurš par diviem punktiem apsteidzis Mairi Viguli. Komandu kausā Kavita V vienība par vienu punktu priekšā Streamline Racing komandai.

LAF Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņā aizvadīti četri posmi, bet vasaras sezonā atlikušas vēl sešas sacīkstes – tātad seriāls tik vien, cik ieskrējies. Pēc ziemas sacīkstēm ar 68 punktiem vadībā Jānis Veģeris, seko Andis Kļava (46) un Kristaps Grunte (37).

LAF Folkreisa Vasaras kauss startēs un Krosa komisijas autokrosa kauss turpināsies ar posmu 14. maijā Mūsas trasē. Līdz tam gan Smiltenē, Tepera trasē būs sācies Latvijas autokrosa čempionāts, kā arī pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāts.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png