profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'Drift King of Riga 2020' norise pārcelta uz augustu

Go4speed 13.05.2020 - 08:31 'Drift King of Riga 2020' norise pārcelta uz augustu
Publicitātes foto
 
Ņemot vērā esošo situāciju valstī, kā arī Eiropā, sacensību organizatori kopā ar ''Drift Masters Grand Prix'' īpašniekiem ir pieņēmuši lēmumu ''Drift King of Riga 2020'' sacensības pārcelt divas nedēļas vēlāk, uz 14-15 augustu. Sacensības bija paredzētas šā gada 31.jūlijā- 1. augustā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē.
 
Jānis Blušs, sacensību organizators: ''Šis ir viens no lēmumiem, kuru ir nācies diemžēl pieņemt. Datumu maiņa notika balstoties uz to, ka ''Drift Masters GP'' maina savu 2020. gada sezonas kalendāru, tagad tieši Rīgas posms būs pirmais posms, kuru ir plānots aizvadīt 2020.gada sezonā, Eiropas drifta čempionāta ieskaitē. Kopš iespējamības par publisko pasākumu norises aizliegumu šajā vasarā, paralēli ar Drift Masters strādājām pie alternatīviem risinājumiem, lai izveidotu labāko risinājumu braucējiem un sacensību apmeklētājiem. Pašlaik prioritāte ir, lai sportisti var ceļot, un ierasties Latvijā un aizvadīt sacensības, un skatītāji justies droši apmeklējot sacensības,” stāsta sacensību organizators.


Foto: Egons Ansbergs

Izmaiņas sezonas kalendārā tika veiktas pandēmijas radīto seko dēļ visā Pasaulē. Lai nodrošinātu braucēju, līdzjutēju un pārējo personu drošību, tika pieņemts lēmums pārcelt vairāku posmu norises laikus, tādejādi arī Rīgas posmu.
  
Visas iegādātās biļetes uz sacensībām ir derīgas, ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt sacensības. Vairāk informācija pieejama www.driftkingofriga.com. Papildus organizatori turpina sekot līdzi notikumiem Eiropā, Latvijā, noteikumiem par publisku pasākumu rīkošanu, un izstrādā vēl variantus, ja likumdošana nebūs labvēlīga publisku pasākumu rīkošanai. Organizatori iesaka sekot līdzi visām aktualitātēm Latvia Drift sociālajos kanālos! Paldies visiem par sapratni!

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Informāciju sagatavoja:
Elīne Berķe
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png