profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Drifta festivālā Daugavpilī startēs rekordliels dalībnieku skaits

Go4speed 09.07.2019 - 00:24 Drifta festivālā Daugavpilī startēs rekordliels dalībnieku skaits
Publicitātes foto

Ar Daugavpils pilsētas domes un Daugavpils Sporta pārvaldes atbalstu 13.jūlijā septīto reizi drifts notiks Daugavpilī. Pēc divu gadu pauzes drifteri atgriezīsies kartodromā „Blāzma” un atgriezīsies ar vērienu - kopā trīs klasēs ir reģistrējušies 92 dalībnieki, Latvijas street klasē reģistrējušies 36 dalībnieki, Lietuvas street klasē, kura ir vairāk pietuvināta semi pro klasei, 30 dalībnieki, bet Semi pro klasē 27 dalībnieki.

Dalībnieku skaits ir rekordliels, kāds piedalīsies Daugavpils sacensībās, priecējot skatītājus ne tikai ar vairāk kā 180 kvalifikācijas braucieniem, bet trīs tandēmu sesijām, kuras pašlaik, pēc dalībnieku skaita, izskatās kā tandēmu TOP 32.

12.jūlijā tiks aizvadīti oficiālie treniņi jau no 13:00 dienā, bet 13. jūlijā kartodromā “Blāzma” notiks Betsafe Latvijas drifta kausa 4.posms un Lietuvas drifta kausa street klases ieskaites posms.

Organizatori ziņo, ka ir liels prieks, ka Daugavpilī uz starta redzēsim Daugavpils braucēju Jevgēņiju Sapunu, kā arī street klases ieskaitē uz starta varēs redzēt citus Daugavpils braucējus. Starp dalībniekiem redzēsim arī divas daiļā dzimuma pārstāves no Lietuvas, abus jaunākos Latvijas drifta braucējus, kuri pašlaik ir kopvērtējumā 2. un 3.vietā, un kuriem, protams, pievienosies visi sezonas braucēji, spēcīgie street klases braucēji un Proam. Arī igauņu braucēji mēros tālo ceļu uz Daugavpili.


Publicitātes foto

Sestdienas rītā jau 08:00 sāksies treniņbraucieni, kam sekos kvalifikācijas braucieni. Ap plkst.14:00 plānota oficiālā sacensību atklāšana, kam sekos tandēmu braucieni visām trīs klasēm. Skatoties uz kvalifikācijas rezultātiem, pastāv iespēja, ka visās trīs ieskaites klasēs tiks braukti tandēmu fināli TOP32.

Daugavpilī būs atvērtais dalībnieku parks ar iespēju visiem aplūkot drifta automašīnas klātienē un satikt sportistus. Skatītājiem ieeja ir atvērta jau no paša rīta, tāpēc lielākos drifta fanus “Blāzmā” sportisti sagaidīs jau no rīta.

Papildus, sadarbībā ar Daugavpils Autobusu parku, 13.Jūlijā, no Daugavpils centra Vienības laukuma būs pieejamas bezmaksas autobuss, kurš 12:45 izbrauks, lai aizvestu skatītājus uz kartodromu. Pēc sacensībām autobuss kursēs arī atpakaļ.

Gan piektdienas vakarā, gan sestdienas vakarā neoficiāla gaisotnē sportistus noteikti varēs satikt Daugavpils “Ezītis Miglā” uz “preparty” un “afterparty”.

Lai nepalaistu garām nevienu jaunumu un aktualitāti, seko līdzi visām oficiālajām Latvia drift sociālajām vietnēm.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās biļešu servisa kasēs un Circle K. Pieaugušajiem 7 EUR, bērniem 3 EUR (16-18 g.v.). Biļetes sacensību dienā pieaugušajam maksās 10 EUR.

Informāciju sagatavoja:
Elīne Berķe
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png