profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Kristaps Blušs Formula D čempionātā ASV izcīna augsto piekto vietu

Go4speed 16.10.2017 - 13:31 Kristaps Blušs Formula D čempionātā ASV izcīna augsto piekto vietu
Foto: Larry Chen Photo

Kalifornijā aizvadīts noslēdzošais šīs sezonas ''Formula Drift'' posms, kurā uz starta stājās arī HGK komandas braucējs Kristaps Blušs, kurš pirms šī posma kopvērtējumā bija ceturtais, ar iespēju pacīnīties par Top 3.
 
Šajā posmā Blušs startēja ar jauno BMW E92 Eurofighter automašīnu, jo tehniska iemeslu dēļ viņš nevarēja startēt ar savu iepriekšējo BMW E46. Kvalifikācijā Kristaps ierindojās 18.vietā, kas Top 32 lika cīnīties ar Denu Burketu. Šajā pārī veiksmīgāks bija Kristaps, kurš iekļuva Top 16, kur viņam pretim stājās Pjotrs Viečeks.
 
Pirmajā braucienā, braucot pa priekšu, pārāks bija Viečeks, jo Blušs nedaudz atpalika no konkurenta. Otrajā braucienā pa priekšu brauca Blušs, kuram sākumā padevās teicams brauciens, kamēr Viečeks kļūdījās un iztaisnoja savu auto. Lai arī likās, ka Blušs izcīnīs pārliecinošu uzvaru un tiks tālāk, diemžēl Kristaps nespēja iegriezt pēdējā līkumā un pieļāva kļūdu, nešķērsojot finiša līniju. Tas tiesnešiem vienbalsīgi ļāva lemt, ka tālāk Top 8 iekļūst Viečeks.
 
Vēlāk noskaidrojās, ka tieši Viečeks kļuva par šī posma uzvarētāju, finālā pārspējot Daižiro Jošiharu. Šī Viečekam bija pirmā uzvara ''Formula Drift'', kā arī Pjotrs ieguva labākā jaunpienācēja jeb „Rookie of the year" titulu.
 
Tikmēr par 2017.gada ''Formula Drift'' čempionu tika kronēts Džeimss Dīns, kuram pirmais šāds tituls. Augsto piekto vietu izcīnīja Kristaps Blušs.
 
"Neskatoties ne uz ko, kopumā šī bija lieliska sezona, jo finišējām Top 5. Esmu 100% pārliecināts, ka šogad paveicām visu, kas bija mūsu spēkos. Nākamā sezona ar BMW E92 Eurofighter izskatās cerīga kā nekad. Paldies visiem par atbalstu," tā savā Facebook lapā izteicās Kristaps Blušs.

Krisstapa Bluša TOP-16 brauciens no 4:48:00:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png