profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Baltijas drifteri 2017. gada sezonu atklās Biķerniekos

Go4speed 06.04.2017 - 23:41 Baltijas drifteri 2017. gada sezonu atklās Biķerniekos
Foto: facebook.com/emartme

Betsafe Baltijas drifta sezona šogad iesāksies ar vērienīgām un starptautiskām divu dienu sacensībām Biķerniekos, lielajā trases konfigurācijā. 6.maijā Biķerniekos notiks Betsafe Baltijas drifta čempionāts, kurš ietvers Latvijas, Igaunijas, Lietuvas PRO drifta čempionātus. 7.maijā notiks sezonas atklāšana Betsafe Latvijas drifta kausam un Igaunijas drifta kausam, street un proam klasēs.

Īpaša šī Baltijas drifta sezonas atklāšana būs ar to, ka atklāšanas sacensības pēc divu gadu pauzes atkal tiks aizvadītas Biķernieku lielajā drifta trases daļā jeb pie tribīnēm. PRO klasei tiks dota iespēja atklāt sacensības ar gan braucējiem, gan skatītājiem iemīļoto standarta PRO klases konfigurāciju, bet Street un Proam klasēm ar konfigurāciju „No tiltiņa”. Zinot Baltijas PRO un Proam pilotu līmeni, šīs sacensības noteikti paliks atmiņā ar iespaidīgu sniegumu.

Dalībnieku reģistrācija ir jau uzsākta, Pro klasē uz starta stāsies spēcīgākie Baltijas piloti. Pašlaik jau reģistrējušies 18 dalībnieki, taču plānots, ka uz starta izies ap 35 dalībniekiem. Šogad lielus pārsteigumus sagādās arī ProAm klase, jo sezonas atklāšanā latviešiem stāsies pretī spēcīgie Igauņu proam klases braucēji, kuri aizvadīs Latvijā savu pirmo ieskaites posmu, un ir gatavi uzsākt sezonu ar uzvarām. Uz doto brīdi Baltijas drifta sezonas atklāšanai ir reģistrējušies kopā jau 55 dalībnieki. Vairāk par dalībniekiem organizatori informēs sacensību relīzēs. Pilnu dalībnieku sarakstu un visu informāciju par sacensībām iespējams iegūt Facebook - Latvian drift page lapā un www.driftlatvia.com.


Foto: balticrace.lv

Drifta sezonas atklāšana sāksies ar treniņu dienu, kura noteikta 5.maijā, kad jau no 12:00 dienā visas klases aizvadīs, gan treniņus, gan tehnisko komisiju. 6.maijā rīts iesāksies ar oficiālajiem treniņiem PRO klasei, sacensību atklāšana noteikta uz 12:00 ar oficiālo atklāšanas ceremoniju, pēc kuras turpināsies kvalifikācijas braucieni un tad tandēmu fināli.

7.maijā oficiālā sacensību atklāšana ir noteikta uz 13:00, ar dalībnieku parādi, bet skatītāji aicināti ierasties jau no 11:00, kad sāksies street klases kvalifikācijas braucieni. Pēc oficiālās atklāšanas notiks proam klases kvalifikāciju braucieni un abu klašu tandēmu fināli.

Abas dienas darbosies arī bērnu laukumiņš, kā arī būs citas aktivitāšu iespējas.

Biļetes pieejamas www.bilesuserviss.lv un visās Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un Statoil DUS.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png