Blušam Formula Drift kvalifikācijā tehniskas problēmas un 13.vieta

Go4speed 01.04.2017 - 08:44 Blušam Formula Drift kvalifikācijā tehniskas problēmas un 13.vieta
Kristaps Blušs. Foto: @larry_chen_foto

Naktī uz sestdienu
(pēc Latvijas laika) Longbīčas ielās, ASV, norisinājās Formula Drift pirmā posma kvalifikācija. Ja pagājušajā gadā šī kvalifikācija lietus dēļ tika atcelta, tad šogad viss noritēja kā plānots.

Arī šogad starp visiem dalībniekiem uz starta izgāja Latvijas drifta komandas “HGK Motorsport” pilots Kristaps Blušs. Lai arī sākotnēji bija plānots, ka Kristaps šogad sezonu sāks ar jauno BMW E92 "Eurofighter", tomēr sezonas pirmajā posmā nāksies startēt ar pagājušā gada auto, jo jaunais vēl nav pabeigts.

Kvalifikācijā ar 97 punktiem pirmo vietu izcīnīja Vons Gitins Jr. Otro un trešo vietu ar 96 punktiem ieņēma Džeimss Dīns un Formula Drift zvaigzne Raiens Tuerks. 13.vietā ar 81 punktu finišēja Kristaps Blušs.

''Šīs dienas kvalifikācija mūs ierindojas 13.vietā. Pavisam nav slikti, ņemot vērā faktu, kam mūsu komanda bija spiesta iziet cauri. Neparedzētu tehnisku iemeslu dēļ (eļļas sūknis) bijām spiesti izlaist pirmo braucienu. Taču latvieši nekad nepadodas un, izmantojot dažus trikus, visu novērsa,'' tā savu kvalifikāciju komentē Kristaps Blušs.

Pirmajā - TOP 32 - finālbraucienu kārtā Blušam pretim stāsies japāņu pilots Robijs Nišida. Šī pāra uzvarētājs tālāk cīnīsies pret Fredriku Asbo, kuram kvalifikācijā ceturtā vieta.

Sacensībām tiešraidē varēs sekot līdzi ŠEIT.