profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Laika apstākļu dēļ atceļ otro ledus drifta posmu

Go4speed 21.02.2015 - 01:45 Laika apstākļu dēļ atceļ otro ledus drifta posmu
Foto: gymkhana.lv

Šajās brīvdienās Baldones trasē ''Stūri'' bija jānotiek otrajam auto sacensību posmam – drifts uz ledus. Nesen sacensību organizators Gvido Elksnis portālam Go4speed atzina, ka otrajā posmā pasākums tiks sadalīts divās ieskaites klasēs – ielas klasē, kur auto ir aprīkoti ar ielas radžu vai bez radžu riepām, kā arī bija plānots, ka būs Pro klase, kurā varēs piedalīties ar sacīkšu auto (ar aizmugures piedziņu), kas aprīkots ar drošības karkasu un zāģu riepām.

Jau pirms pāris dienām Elksnis atzina, ka pasākuma norise būs atkarīga no laikapstākļiem, kas pēdējās dienās galvassāpes sagādāja daudziem. Kā piektdienas vakarā atklāja Elksnis, tad Ziemas Drifta 2.posms, kuru bija paredzēts aizvadīt Baldones Ledus trasē, neatbilstošu laikapstākļu dēļ tiek atcelts.

Atgādināsim, ka pirmajā posmā, kurā drīkstēja piedalīties ar aizmugurējās piedziņas automašīnām, kas aprīkotas ar ielas radžu vai bez radžu riepām, pie uzvaras tika Ingus Jēkabsons, otrais palika Ingus Seipuls, bet trešais – Ēriks Ulass.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png