profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Autoville pasākums tiek pārtraukts, Baldiņš tiek pie dāvanas (VIDEO)

Go4speed 15.01.2022 - 00:55 Autoville pasākums tiek pārtraukts, Baldiņš tiek pie dāvanas (VIDEO)
Foto: Ken Block

No 8. līdz 14.janvārim Saūda Arābijā, Rijādā, norisinājās autoizstāde un autofestivāls Autoville, kas pulcēja dažādas motorsporta slavenības. Uz starta izgāja ASV zvaigzne Kens Bloks (trasē devās ar 1400 Zs jaudīgo Ford Mustang), Andreas Bakerūds (Škoda Fabia), pasaules labākie drifteri, stantraidera braucēji, motofrīstailisti u.t.t. Starp dalībniekiem bija arī latviešu autosportists Ronalds Baldiņš, kurš startēja ar savu bagiju.


Foto: Ronalds Baldiņš RX

Kā stāsta Ronalds Baldiņš, tad diemžēl viņa bagiju šajā pasākumā pievīla dzinējs, bet vēlāk pasākums tika pārtraukts. ''Diemžēl pirms pāris dienām mums bagijam izjuka motors. Organizatori sameklēja citu motoru, bet diemžēl tas laikā neatnāca. Bet, ņemot vērā, ka mēs braucām vēl citās klasēs, tad izbraukāties sanāca ļoti daudz. Satikām un iepazinām daudz cilvēkus, kā arī guvām foršas emocijas. Bet diemžēl Autoville beidzās ātrāk nekā plānots, jo uznāca smilšu vētra un lietus, tāpēc viss tika pārtraukts, jo tā smilšu vētra bija iespaidīga. Kopumā jāsaka, ka beidzām šo pasākumu uz pozitīvas nots, un tiekamies trasē.''


Foto: Ronalds Baldiņš RX

Tāpat Baldiņš publicēja video, kurā redzams viņa bagija spoileris ar braucēju autogrāfiem, starp kuriem bija arī Bakerūda un Bloka autogrāfi. ''Šis spoileris būs mana labākā dāvana no šī pasākuma,'' tā Baldiņš.
Bloks izvizina Bakerūdu:
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: