profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'Wurth Ziemas Kausa' 4.posms pārcelts uz Vaiņodes lidlauku

Go4speed 01.02.2017 - 15:23 'Wurth Ziemas Kausa' 4.posms pārcelts uz Vaiņodes lidlauku
Foto: motorsport.lv

Šajā nogalē, 4.februārī, tiks aizvadīts priekšpēdējais ''Wurth Ziemas Kausa'' šīs sezonas posms – ''MKM motorsport/Vaiņode”. Laika apstākļu dēļ posma norise no Rudbāržu trases pārcelta uz Vaiņodes lidlauku, kurš braucējiem jau ir zināms.

Vaiņodes lidlauka plašā teritorija dod iespējas gan attīstīt lielāku ātrumu kā citas trases, gan arī variēt ar konfigurācijām. Iepriekš braucēji ļoti pozitīvi izteikušies par šo norises vietu. Protams, arī šoreiz izveidota jauna konfigurācija.

Šajā posmā īpašas specbalvas paredzētas 4WD klases braucējiem. Uzņēmums WURTH paredzējis īpašu WURTH simpātijas balvu kādam no 4WD klases dalībniekiem. Balvas posma labākajiem, tāpat kā iepriekš, nodrošinās Wurth, Motul, SRT rallija komanda. Sezonas noslēgumā par papildus balvām gadās MKM Mežs un MKM motorsport, kā arī Liepājas teātris un Torley.

Posma nolikums un sacensību reģistrācija būs pieejama 1.februāra vakarā sacensību mājaslapā www.motorsport.lv! Atgādinām, ka dalībnieku skaits sacensībām ir ierobežots.


Foto: Go4speed

Kopvērtējuma cīņas

Līdz šim norisinājušās interesantas cīņas, atsevišķos posmos mainoties līderiem vairākās klasēs. Kopvērtējuma tabulas rāda, ka visās klasēs joprojām norisinās cīņās par sezonas pjedestālu.

Junioru klasē šobrīd līderim ir viss lielākais handikaps pret otro vietu. Madars Dīriņš (Renault Clio, Roja) izvirzījies vadībā ar 57 punktiem, taču cīņa joprojām ir aktuāla un aiz viņa no otrās līdz piektajai vietai dalībniekus šķir 4 punkti. Otrā vieta šobrīd Nensijai Paulai Gailītei (Golf II, Kuldīga), bet trešais Rūdis Bērziņš (Subaru Impreza, Talsi). Turpat aiz viņiem Roberts Poriņš (Golf, Kuldīga) un Laura Gluškova (Golf, Kuldīga).

Standarta auto klasē vadībā izvirzījies Māris Rūdiens (Golf, Plieņciems) ar 46 punktiem. Otrais kopvērtējumā ir Andis Neilands (Honda Civic), bet trešais šobrīd Sandis Krekovskis (Honda Civic).

Dāmu klasē šobrīd līdere ir junioru klases braucēja Nensija Paula Gailīte, bet tikai trīs punktus aiz Nensijas ir Laura Gluškova. Trešā šobrīd Līga Artemenkova.

RWD klasē bez radzēm pirmajā vietā izvirzījies Voldemārs Kalve (BMW, Rīga, 51 punkts), savukārt, ar trīs punktu pārsvaru pār trešo vietu otro vietu šobrīd ieņem Mārtiņš Kļava (BMW, Kuldīga, 38 p). Trešais – Elmārs Tikums (BMW 323, Rīga, 35 p).

RWD klasē ar radzēm situācija šobrīd līdzīga. Voldemārs Kalve pirmais (48 p), Mārtiņš Kļava otrais (35 p), bet trešais šajā klasē Mārtiņš Prūsis (BMW 326, Kuldīga, 28 punkti).

Priekšpiedziņas klasē bez radzēm (FWD) pēc atgriešanās kausa apritē vadībā izvirzījies Sandis Laukšteins (Golf II, Talsi, 57 punkti). Otrajā vietā Mārtiņš Roze (Golf II, Plieņciems, 37 punkti), bet trešajā ar viena punktu atšķirību Varis Žentiņš (Honda Civic, Saldus, 36 p). Turpat aiz pirmā trijnieka ir Arvis Bērziņš un Andis Gluškovs ar vienādu punktu skaitu (abi Golf, Kuldīga, 33 punkti).

FWD klasē ar radzēm situācija ir ļoti saspringta. Klasē līderis ir Miks Ķenavs (Golf II, Saldus, 45 punkti) . Otrais ar vienu punktu mazāk ir Varis Žentiņš (Honda Civic, Saldus, 44 punkti), bet trešais Arvis Bērziņš (Golf III, Kuldīga, 40 punkti). Turpat aiz viņiem ir Andis Gluškovs un Madars Dīriņš. Šajā klasē noteikti viss izšķirsies pēdējā posmā, kurš, ja laika apstākļi atļaus norisināsies Bauskā, Mūsas trasē.

Pilnpiedziņas klasēs šogad izvirzījies spēcīgs līderis Arta Vicinska (Subaru Impreza, Sabile) personā, taču tikpat spēcīgu konkurenci sagādā Jānis Jansons (Audi 90, Valdemārpils) un no Standarta klases pārnākušais Ilmārs Zausājevs (Audi S4, Rīga). 4WD klasē bez radzēm šobrīd Artim 60 punkti, savukārt, otrais ar 51 punkti ir Jānis Jansons. Trešais Ilmārs ar 41 punktu. 4WD klasē ar radzēm Jānis pietuvojies vēl tuvāk. Artis pirmais ar 57 punktiem, otrais Jānis ar 54 punktiem, bet trešais Ilmārs ar 41 punktu.

Ar visiem kopvērtējuma rezultātiem varat iepazīties sacensību mājaslapas rezultātu sadaļā – rezultati.motorsport.lv!

Pieteikties sacensībām var ''Wurth Ziemas Kausa'' mājaslapā – www.motorsport.lv, sākot ar 1.2.2017., sadaļā Reģistrācija.

Sezonas pēdējais 5. posms – 18.februārī.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png