profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Nedēļas nogalē Biķerniekos startēs Rīgas ziemas kauss autosprintā

Go4speed 29.11.2016 - 12:23 Nedēļas nogalē Biķerniekos startēs Rīgas ziemas kauss autosprintā
Foto: Oskars Freijs

Šajā nedēļas nogalē, 3. decembrī, startēs Rīgas ziemas kausa izcīņa autosprintā. Sacensību seriāls piecos posmos risināsies Biķernieku trasē, dažādās trases konfigurācijās.

Ziemas sezonā dalībniekus priecēs interesantas trases konfigurācijas, tāpat arī šīs būs vienīgās Rīgā notiekošās sacensības, kurās savas prasmes trasē varēs izmēģināt gan ar ielas, gan ar sporta automašīnām. Piedalīties pasākumā var ikviens interesents, nepieciešama tikai automašīna, kā arī galvas aizsargķivere. Ar vienu auto var startēt arī vairāki dalībnieki.

Lai cīņu starp dalībniekiem padarītu līdzīgāku, organizatori ir izveidojuši trīs īpašas klases, kurās varēs startēt ar vienotu riepu modeli – "Sailun Iceblazer WST1". Šāds risinājums rasts, lai dalībniekiem visai sezonai būtu jāiegādājas tikai viens riepu komplekts, nevis dažādiem laika apstākļiem jāpērk vairāki riepu komplekti, kā citos ziemas autosprintos līdz šim ierasts.


Foto: Oskars Freijs

Klašu dalījums Rīgas ziemas kausā būs pa piedziņām (2WD, RWD, 4WD), attiecīgi kopā veidojot trīs Sailun un trīs OPEN klases. Būs arī Dāmu klase, kurā savā starpā varēs sacensties dāmas.

Sīkāku informāciju par Rīgas ziemas kausu var atrast organizatoru mājaslapā.
 
Sacensību kalendārs:
1. posms – 3. decembris
2. posms – 17. decembris
3. posms – 8. janvāris
4. posms – 22. janvāris 
5. posms – 5. februāris
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png