profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Spilves rudens kausa debijā uzvaru ar VW Golf izcīna Arvis Bērziņš

Go4speed 27.09.2016 - 15:05 Spilves rudens kausa debijā uzvaru ar VW Golf izcīna Arvis Bērziņš
Foto: Raimonds Volonts

Svētdien, 25. septembrī, Spilves lidlauka auto trasē norisinājās Spilves rudens kausa pirmais posms. Siltā atvasaras diena Rīgā pulcēja kuplu braucēju un skatītāju skaitu, ļaujot teju visas dienas garumā aizvadīt pozitīvas Spilves rudens kausa debijas sacensības.

Piecās klasēs uz starta stājās 44 dalībnieki, starp kuriem bija redzami gan aizvadītās Minišosejas sezonas piloti, gan arī citos autosprinta seriālos manīti braucēji. Sacensību formāts paredzēja, ka katram dalībniekam bija jāveic trīs iebraucieni pa trim apļiem, no kuriem rezultātos ņēma vērā divus labākos iebraucienus.

Veiksmīgākais rezultāts šoreiz ar VW Golf startējošajam kuldīdzniekam Arvim Bērziņam, kurš izcīnīja uzvaru 2WD un 2WD Open ieskaitēs, kā arī uzstādīja dienas labāko rezultātu. Interesanti, ka abās klasēs tuvākais sekotājs bija Reinis Trūps (MG ZR), Bērziņam zaudējot vien 0,61 sekundi (2WD) un 1,36 sekundes (2WD Open). Trešā vieta 2WD ieskaitē ar Honda CRX braucošajam Mārcim Pakalnam, savukārt 2WD Open klasē uz trešā goda pjedestāla pakāpiena Vilnis Vuļs (BMW 320).

Visplašāk pārstāvētajā ieskaitē – RWD – pārliecinoša uzvara Robertam Rodem (Toyota Corolla AE86), kurš aiz sevis atstāja Gintu Lapsu (BMW 325) un Mārtiņu Prūsi (BMW 325). Starp dalībniekiem šajā klasē bija manāms arī šīs sezonas Minišosejas regulārais braucējs Andris Čats. Viņš gan savu sacensību auto – BMW 325 (E36) – pēc vasaras sezonas bija pārdevis, tomēr malā nosēdēt nevarēja un Spilves rudens kausā piedalījās ar savu ikdienas BMW 330d (E46). Taujāts par sajūtām trasē ar ielas auto, Andris Čats atzina, ka „žēl nedaudz ir, bet izbraukt varēja. Trase laba un, ja tās nedaudzās bedres neņem pie sirds, tad ir ok, kopumā segums labs”.


Foto: Raimonds Volonts

Pilnpiedziņas jeb 4WD klasē visi dalībnieki startēja ar Subaru Impreza automobiļiem, līdz ar to arī pirmo trijnieku veidoja piloti ar šo japāņu modeli. Ļoti pārliecinoša uzvara Sandim Šāblim, kurš divu braucienu summā tuvāko sekotāju Intaru Rezakovu apsteidza par 16,71 sekundi. Trešā vieta Mārtiņam Bertam, kurš no Rezakova gan atpalika vien par 0,54 sekundēm.

Atsevišķa ieskaite Spilves rudens kausā bija arī dāmām, kuras nākamajos posmos ceram redzēt vēl kuplākā skaitā. Šoreiz pirmā vieta Līgai Valdmanei, savukārt otrā pozīcija Ingai Piparei. 

Nākamais Spilves rudens kausa posms Spilves auto trasē norisināsies 16. oktobrī. Sīkāka informācija par aizvadītajām un gaidāmajām sacensībām atrodama seriāla Facebook vietnē - https://www.facebook.com/spilvesautotrase. Tāpat informāciju var smelties organizatoru mājaslapā www.kalvemotorsports.lv.

Spilves rudens kausa 1. posma rezultāti:
2WD
1. Arvis Bērziņš, VW Golf III
2. Reinis Trūps, MG ZR
3. Mārcis Pakalns, Honda CRX

RWD
1. Roberts Rode, Toyota Corolla AE86
2. Gints Lapsa, BMW 325
3. Mārtiņš Prūsis, BMW 325

4WD
1. Sandis Šāblis, Subaru Impreza
2. Intars Rezakovs, Subaru Impreza
3. Mārtiņš Berts, Subaru Impreza

2WD OPEN
1. Arvis Bērziņš, VW Golf III
2. Reinis Trūps, MG ZR
3. Vilnis Vuļs, BMW 320

DĀMAS
1. Līga Valdmane, BMW 328
2. Inga Pipare, BMW 325
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png