profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Vācu sportiste šaurajās Makao ielās lielā ātrumā izlido no trases (VIDEO)

Go4speed 18.11.2018 - 12:42 Vācu sportiste šaurajās Makao ielās lielā ātrumā izlido no trases (VIDEO)
Foto: appledaily

Šaušalīga avārija notikusi šaurajās Makao ielās. Formula 3 sacensībās vācu sportistes Sofijas Floršas formula lielā ātrumā pacēlās gaisā un, pārlidojot pāri konkurenta formulai, pārlidoja pāri arī trases norobežojuma sētai un ietriecās trases malā esošajā konstrukcijā, kurā atradās fotogrāfi. Tiek ziņots, ka taisnē formula daļēji palika bez riteņiem un kļuva nevadāma.

Sacensības nekavējoties tika pārtrauktas un trasē devās glābēji. Sacensību organizatori ziņo, ka Sofija Florša, tāpat kā Šois Subojs, pēc avārijas bija pie samaņas, un abi sportisti nekavējoties tika nogādāti slimnīcā un pārbaudēm.

Tiek ziņots, ka bremzēšanas zonā īsi pirms pacelšanās gaisā Floršas mašīna traukusies ar 276,2 km/h lielu ātrumu. Sportiste piedzīvojusi mugurkaula lūzumu, taču, par laimi, viņas veselības stāvoklis ir stabils un nekādi kustību traucējumi mugurkaula traumas rezultātā nav radušies.


Foto: appledaily

Zināms, ka avārija vēl cieta divi fotogrāfi un viens tiesnesis, kuri arī tika nogādāti slimnīcā.

Vēlāk, kad tika novērsti trases bojājumi, sacensības atsākās.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png