Āzijas 'Le Mans' 1.posmā Ķīnā uzvar Džekija Čana komanda, Calko 5.vieta klasē

Go4speed 31.10.2016 - 09:53 Āzijas 'Le Mans' 1.posmā Ķīnā uzvar Džekija Čana komanda, Calko 5.vieta klasē

Latviešu autosportists Konstantīns Calko veiksmīgi aizvadījis "Asian Le Mans Series" sezonas pirmo posmu, kas aizvadītajās brīvdienās notika Ķīnā. Atgādināsim, ka Calko šajās sacīkstēs ar austrālieti Nīlu Mustonu pārstāvēja Slovākijā bāzēto komandu "ARC Bratislava". Šī komanda startēs ar LMP3 prototipu.

Kā ziņo sportists, tad Mustons sacīkstes sāka no astotās vietas. Aizvadot smagas un aizraujošas sacīkstes, Calko ar komandas biedru izcīnīja piekto vietu savā klasē un 14.vietu absolūtajā ieskaitē. Calko komandas otra ekipāža finišēja 13.vietā absolūti un ceturtajā LMP3 klasē. Šī ekipāža Calko komandu apsteidza par minūti un 13 sekundēm. Pavisam kopā finišu sasniedza 17 automašīnas, bet deviņas bija spiestas izstāties.

Veiksmīgas sacīkstes aizvadīja slavenā aktiera Džekija Čana komanda. Viena "Jackie Chan DC Racing" komandas ekipāža izcīnīja uzvaru absolūti un LMP2 klasē, bet otra ekipāža palika ceturtā absolūti un pirmā LMP3 klasē.

Āzijas "Le Mans" čempionāta otrais posms risināsies 4. decembrī Japānā. Pavisam kopā šajā seriālā ir četri posmi.