Igauņu sportists piedzīvo smagu avāriju (VIDEO)

Go4speed 29.09.2013 - 06:31 Igauņu sportists piedzīvo smagu avāriju (VIDEO)
Rallijsprinta uzvarētājs Georgs Gross. Foto: rallifotod.eu

Sestdien Igaunijā norisinājās Kehala rallijsprints. Uz starta šajā rallijsprintā kopā stājās 42 igauņu ekipāžas, kuru vidū bija tādi zināmi rallija braucēji kā Georgs Gross (Ford Focus WRC), Ots Tanaks (Subaru Impreza), Kaspars Koitla (Mitsubishi Lancer Evo IX), Rolands Murakas (Mitsubishi Lancer Evo X) u.c.

Sportistiem bija jāveic viens posms trīs reizes (kopā 18,45 km). Pirmajā reizē ātrākais bija Gross, kurš tuvāko sekotāju Koitlu apsteidza par nepilnām 20 sekundēm. Tikai desmitais palika Tanaks, kurš, visticamāk, pieļāva kādu kļūdu, jo līderim tika zaudēts gana daudz - 42,5 sekundes.

Otrajā braucienā posma uzvarētājs Gross Tanaku apsteidza par 0,8 sekundēm, bet 11,6 sekundes atpalika Koitla. Arī pēdējā braucienā nepārspēts palika Gross, aiz sevis atstājot Koitlu un Tanaku.

Ots Tanaks. Foto: rallifotod.eu

Līdz ar to kopvērtējumā pārliecinošu uzvaru svinēja Gross, kuram 43,8 sekundes zaudēja Koitla, bet 58,8 atpalika Tanaks.

Diemžēl gaužām neveiksmīgi šis rallijsprints beidzās Andrusam Vahi (Kurzemes rallijā 2.vieta 2WD Open klasē), kurš piedzīvoja ļoti iespaidīgu avāriju.