Šlēgelmilhs Čehijā izcīna otro vietu absolūti un pirmo klasē

Go4speed 06.09.2021 - 19:08 Šlēgelmilhs Čehijā izcīna otro vietu absolūti un pirmo klasē

Latviešu autosportists Haralds Šlēgelmilhs aizvadītajās brīvdienās piedalījās BOSS GP seriāla priekšpēdējā posmā. Atgādināsim, ka Šlēgelmilhs šī seriāla ietvaros startēja trešajā posmā, kur toreiz Austrijas ''Red Bull Ring'' trasē mūsu braucējs izcīnīja pirmo vietu savā ieskaitē, kā arī otro vietu kopvērtējumā.

Arī Čehijā Haralds apliecināja, ka ir gana ātrs. Mūsu sportists trasē devās ar “Dallara” formulu, divi braucēji startēja ar F1 kategorijas formulām, bet pārējie startēja ar GP2 formulām.

Abos treniņos Haralds finišēja otrajā vietā, piekāpjoties ar F1 formulu startējušajam Ingo Gersti. Arī kvalifikācijā Haraldam 2.vieta, jau pieminētajam Gersti zaudējot 6,3 sekundes, kamēr trešās vietas ieguvēju Šlēgelmilhs apsteidza par 2,2 sekundēm. Arī abos braucienos dominēja Gersti, kamēr Haralds ierindojās otrajā vietā. Jāpiebilst, ka otrajā braucienā Haralds uzvarētājam zaudēja tikai divas sekundes.

Kopvērtējumā pēc pieciem posmiem (Šlēgelmilhs startējis tikai divos) līderis ''Formula Class'' klasē ir Marko Džioto (187), bet Haralds ieņem piekto vietu (97). Četros braucienos, kuros Haralds ir startējis, trijās viņš ir uzvarējis.