Tanakam uzvara Čīles WRC, Lēbam 3.vieta

Go4speed 12.05.2019 - 20:37 Tanakam uzvara Čīles WRC, Lēbam 3.vieta

Pirms noslēdzošās Čīles WRC rallija dienas vadībā atradās igaunis Ots Tanaks, kuram 30 sekundes zaudēja Sebastjans Ožjē, bet 35 sekundes atpalika Sebastjans Lēbs.

Dienu ar ātrāko laiku iesāka Kriss Mīke, kamēr Lēbs pēc ātra posma kopvērtējumā Ožjē pietuvojās līdz 1,1 sekundei. Taču 14.posmā Ožjē par 4,2 sekundēm bija ātrāks par Lēbu, tādējādi kopvērtējumā palielinot pārsvaru pār deviņkārtējo WRC čempionu līdz 5,3 sekundēm. Tikmēr līderis joprojām bija Tanaks, kurš īpaši neriskēja un brauca piesardzīgi.

Priekšpēdējā dopā ātrākais bija Lēbs, taču turpat līdzās finišēja Ožjē. Līdz ar to pirms noslēdzošā posma Ožjē pārsvars pār Lēbu bija 4,6 sekundes.

Noslēdzošajā posmā ātrākais bija Tanaks, kurš tādējādi izcīnīja uzvaru. Otro vietu nosargāja Ožjē, bet trešais finišēja Lēbs, kuram šis bija pirmais grants rallijs ar ''Hyundai i20 Coupe WRC''. WRC 2 Pro ieskaitē uzvaru svinēja Kalle Rovanpera.

Kopvērtējumā līderis ir Ožjē (122), kuram seko Tanaks (112) un Noivils (110).