Go4speed 22.10.2018 - 22:40 Vairākas latviešu ekipāžas izcīna godalgotas vietas Igaunijas rallija čempionātā

2018.gada rallija sezona noslēgusies ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā. Šosezon Igaunijas rallija čempionātā tika aizvadīti septiņi posmi, no kuriem divi notika Latvijā – Alūksnē un Sarmā.

EMV1 klasē uzvaru sezonas kopvērtējumā izcīnīja Valērijs Gorbans, kurš par 90 punktiem apsteidza Georgu Grosu, kurš sezonas pirmos divus posmus izlaida. Trešo vietu izcīnīja Ranno Bundsens, kurš izlaida noslēdzošo Sāremā ralliju. Sestā vieta Emīlam Blūmam/Didzim Eglītim.

EMV2 klasē uzvaru svinēja Kens Torns, kurš noslēdzošajā posmā debitēja pie R5 auto stūres. Labākie no latviešiem šajā ieskaitē (12.vieta) Mārtiņš Sesks/Renārs Francis, kuri startēja tikai divos Latvijas rallijos (abos tika izcīnītas uzvaras). Jāatzīmē, ka Seska ekipāža izcīnīja piekto vietu EMV6 klasē.

EMV3 klasē uzvaru svinēja Alans Popovs, bet otrā vieta Jānim Berķim/Edgaram Čeporjusam. Tikmēr EMV4 klasē par čempioniem šogad kļuva Blūms/Eglītis, kuri izlaida tikai noslēdzošo Sāremā ralliju, kurš pārklājās ar Rally Liepāja. EMV7 klasē labākie no latviešiem Jānis Vorobjovs/Ivo Pūķis (4.vieta), EMV8 klasē sestie palika Agris Upītis/Andris Spilva, bet EMV9 ieskaitē, piedaloties četros rallijos, otro vietu ar Lada 2105 izcīnīja Ivo Ķilpis/Artis Ceriņš.