profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Reinis Nitišs kā attīstības pilots pievienojas GRX Taneco komandai

Go4speed 11.02.2019 - 13:20 Reinis Nitišs kā attīstības pilots pievienojas GRX Taneco komandai
Foto: GRX

Pēc veiksmīgās 2018. gada sezonas, kurā Reinis Nitišs izcīnīja FIA Eiropas rallijkrosa čempiona titulu, jēkabpilietis pievienosies divkārtējā pasaules rallija čempiona Markusa Gronholma komandai, kā attīstības pilots piedaloties vairākās FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sacensībās, un palīdzot vienībai pilnveidot tās sacīkšu spēkratus.

''GRX Taneco un SET Promotion ir cieši saistītas komandas un jau pērn, pēc izcīnītās posma un čempionāta uzvaras Biķerniekos, veicu testus ar ''Hyundai i20'' Supercar. Palīdzēju veikt nelielus, bet būtiskus uzlabojumus, ko komanda izmantoja sezonas noslēdzošajās sacensībās,” stāsta 23 gadus vecais autosportists Reinis Nitišs. ''Lai arī tā nav pilnas sezonas programma, ir patīkami atgriezties pasaules čempionātā. Lielu daļu sezonas pavadīšu aizkulisēs, strādājot ar komandu vai izmēģinot jauninājumus, bet tajās reizēs, kad stāšos uz sacensību starta, draugu trasē man nebūs.''


Foto: GRX Team

Markusa Gronholma radītā komanda GRX FIA pasaules rallijkrosa čempionātā debitēja 2017. gadā, viņa dēlam Niklasam Gronholmam startējot ar M-Sport ''Ford Fiesta'' auto (ar kuru pērn startēja Nitišs). 2018. gadā Somijā bāzētā komanda stājās uz starta ar diviem ''Hyundai i20 Supercar'' spēkratiem (piloti N.Gronholms / T.Timerzjanovs), kas tika būvēti atvasinot WRC izmantotās šasijas.

''Esmu priecīgs, ka Reinis Nitišs pievienosies mūsu komandai un būs līdzās Niklasam un Timuram. Nevaru sagaidīt mirkli, kad varēsim strādāt kopā un uzklausīt Reiņa padomus automašīnas uzlabošanai. Pērn mēs visi redzējām cik ātrs Nitišs ir trasē, un esmu pārliecināts – ka arī šogad, tajās sacīkstēs, kurās viņš startēs, Reinis krietni pamainīs vietu izkārtojumu, un būs ļoti ciets rieksts visiem konkurentiem,” komentē GRX Taneco komandas īpašnieks Markuss Gronholms.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png