Go4speed 18.04.2015 - 16:18 Rallija šovā uzvar Lukjaņuks, krievu pilots sasit leģendāro Lancia Stratos (FOTO)
Lukjaņuks darbībā. Foto: TTK Motorsport Events

Sestdien, 18.aprīlī, Maskavā startēja "Rally Masters Show", kurā piedalījās ātrākie Krievijas rallija braucēji, kā arī citu valstu sportisti. Šo braucēju vidū bija arī ASRT komandas pilots Mārcis Ķenavs, kā arī uz starta izgāja divi SRT komandas piloti - Vasīlijs un Nikolajs Grjazini.

Pavisam kopā uz starta izgāja 44 ekipāžas, kurām bija jāveic astoņi ātrumposmi ar kopējo garumu 37,20 kilometri. Pirmajā ātrumposmā, kurā pēc nelielas taisnes sportistiem bija divas reizes jāapbrauc apkārt divām siena ķīpām, ātrākais bija Lukjaņuks, kurš šajās sacīkstēs debitēja ar jauno "Subaru WRX STI 2015".

Arī nākamajos trijos ātrumposmos Lukjaņuks bija ātrākais, kas viņam, pirms došanās uz servisa parku, ļāva izvirzīties vadībā. Otrais tobrīd bija Vasīlijs Grjazins, bet trešais – Nikolajs Grjazins, kurš savam brālim zaudēja tikai 0,7 sekundes. Ceturtajā pozīcijā atradās Mārcis Ķenavs, kurš no Lukjaņuka tobrīd atpalika pus minūti.

Neveiksmīgi šīs sacensības beidzās Aleksandram Alibekovam, kurš nespēja novaldīt savas leģendārās "Lancia Stratos" automašīnas stūri un piedzīvoja avāriju.

Automašīna pēc avārijas. Foto: TTK Motorsport Events

Pēc servisa parka pilotiem bija vēlreiz jāveic jau iepriekš aizvadītie ātrumposmi. Arī šajos ātrmposmos ātrākais bija Lukjaņuks, kurš tādējādi izcīnīja skaistu un pārliecinošu uzvaru. Otrais finišēja Nikolajs Grjazins, bet trešo vietu izcīnīja Petrs Borodins. Diemžēl finišu nesasniedza Mārcis Ķenavs un Vasīlijs Grjazins. Piekto vietu izcīnīja Mihails Lepikovs, kuram stūrmanis bija bijušais WRC pilots Jevgēņijs Novikovs.

Mihails Lepikovs. Foto: TTK Motorsport Events