'Zvaigzne Motorsport' komandai izstāšanās Palangas 1000 kilometru sacensībās

Go4speed 24.07.2016 - 21:10 'Zvaigzne Motorsport' komandai izstāšanās Palangas 1000 kilometru sacensībās
Uzvarētāju komanda. Foto: D.Pipo

Sestdien Palangā noslēdzās ''Eneos 1006 km'' sacīkstēs, kurās uz starta izgāja ''Zvaigzne Motorsport'' komanda, kā arī Konstantīns Calko, kurš pārstāvēja lietuviešu ''Rotoma Racing'' vienību.

Sākotnēji sportistiem bija jāveic kvalifikācija. Pavisam kopā uz starta šajās sacīkstēs izgāja 42 komandas. ''Zvaigzne Motorsport'' komanda, kuras sastāvā šajā posmā startēja Valts Zvaigzne, Emīls Jakrins un Uldis Timaks, kvalifikācijā ierindojās 18.vietā absolūti un otrajā klasē.

Uzvaru sacensībās izcīnīja ''General Financing by Pitlane'' komanda (Porsche 911 GT3 Cup), kura par diviem apļiem apsteidza kvalifikācijas uzvarētājus un sākotnējos sacensību līderus ''Carre & MVP by Algirdai'' komandu, kura trasē devās ar ''Aquila CR1'' automašīnu. Šajā komandā startēja rallija braucēji Ramūnas Čapkauskas un Deividas Jocius, kuri sacensību laikā esot pieļāvuši kļūdas, kas arī maksāja uzvaru. Trešo vietu izcīnīja „Palanga SPA hotel by EMG Motorsport“ komanda (Porsche GT), kas uzvarētājiem zaudēja piecus apļus.

Otrās vietas ieguvēji. Foto: D.Pipo

''Liels gods ir uzvarēt šajās sacensībās ar šādu komandu. Sportā, tāpat kā jebkur citur, lielu lomu spēlē sagatavošanās. Gribu pateikties atbalstītājiem un komandai, kuri mums ticēja,” saka uzvarētāju komandas pilots, rallija braucējs Benediktas Vanagas.

Piekto vietu izcīnīja Calko pārstāvētā komanda, bet ''Zvaigzne Motorsport'' komanda pēc 82 apļiem izstājās un sacensībās ierindojās pēdējā vietā. ''Šī nebija mūsu diena! Paldies faniem un komandas biedriem,'' vēsta ieraksts komandas Facebook lapā.