Grieķijas WRC rallija otrajā dienā sportistiem bija jāveic seši ātrumposmi – četri rīta sekcijā un divi pēcpusdienā.
Rīta pirmajos četros posmos ātri turpināja būt Tjerī Noivils un Sebastjans Ožjē, kuri apmainījās ar ātrākiem laikiem. Pirms servisa parka līderis bija Noivils, kuram sekoja Ožjē (+3.7) un Adrians Formo (+56.0).

Foto: Hyundai Motorsport
Pēc servisa parka 12.posmā riepu pārsita Formo, kurš no trešās vietas atkrita uz sesto. Tikmēr Noivilam izdevās nedaudz atrauties no Ožjē, pirms dienas noslēdzošā posma francūzi apsteidzot par 10,8 sekundēm. Diemžēl servisa parkā tehniskas problēmas piemeklēja Seska ''Ford Puma Rally1'' automašīnu, kuru nevarēja iedarbināt. Vēlāk auto ierūcās, bet laiks tika zaudēts, par ko Mārtiņš ar Renāru saņēma trīs minūšu un desmit sekunžu sodu. Tas mūsējos kopvērtējumā atsvieda uz 11.pozīciju. Jāpiebilst, ka 12.posmā Seskam sestais ātrākais laiks, 13,9 sekundes aiz Noivila.

Foto: Toyota Gazoo Racing
Diemžēl neveiksmīgs noslēdzošais posms Elfinam Evansam, kurš tobrīd ieņēma piekto vietu. Evans pārsita riteni, kas kopvērtējumā viņu atsvieda uz septīto pozīciju. Tāpat riteni pārsita Dani Sordo. Ļoti ātrs bija Ožjē, kurš par 6,7 sekundēm apsteidza Noivilu. Jāpiebilst, ka pēc finiša Noivila automašīnas priekša bija cietusi, kā arī bija redzams, ka no sportista motortelpas tek eļļa. Arī noslēdzošajā posmā Seskam sestā vieta.
Līdz ar to pēc trim dienām līderis ir Noivils, kuram seko Ožjē (+4,1) un Katsuta (+2:17.0). Seskam 11.pozīcija (+6:25.4). Nebūtu tehniskas problēmas un sods, Mārtiņš ieņemtu sesto vietu.
Līdz ar to pēc trim dienām līderis ir Noivils, kuram seko Ožjē (+4,1) un Katsuta (+2:17.0). Seskam 11.pozīcija (+6:25.4). Nebūtu tehniskas problēmas un sods, Mārtiņš ieņemtu sesto vietu.

WRC2 klasē sīva cīņa starp Andreasu Mikelsenu un igauni Robertu Virvesu, kur abus šķir tikai 13,9 sekundes.
Svētdien sportistiem jāveic noslēdzošie četri posmi.
Svētdien sportistiem jāveic noslēdzošie četri posmi.
Kopvērtējums:








