profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Supersprinta atklāšanā uz starta visi favorīti

Artūrs Virbulis 18.05.2012 - 13:01 Supersprinta atklāšanā uz starta visi favorīti
Foto: Valdis Zāgeuss/Go4speed

Sestdien, 19. maijā, Smiltenes sporta kompleksā „Teperis" 2012. gada sezonu uzsāks rallija supersprinta sportisti, kuriem tāpat kā pagājušajā gadā kopskaitā būs jāaizvada pieci posmi. Šobrīd sacensībām reģistrējušies 79 dalībnieki, kas supersprintu padara par viskuplāk pārstāvēto autosporta disciplīnu Latvijā.

Dalībnieku sarakstā manāma liela daļa pagājušo gadu līderu, kas nozīmē, ka cīņas šogad būs tikpat aizraujošas un saspringtas kā līdz šim. Ātrākajā 4WD+ ieskaitē starta sarakstā nav manāms pagājušā gada čempions Kārlis Nebars, kurš šogad visu uzmanību velta startiem Latvijas rallija čempionātā ar „Ford Fiesta R2". Tādējādi būs interesanti vērot, kurš no sportistiem stāsies viņa vietā.

Ātru braucēju 4WD+ klasē netrūkst: Vigo Rubenis, Mārtiņš Dzenītis, Aigars Bajārs, jaunais talants Kristaps Feldmanis, Andris Kulbergs un vecmeistars Ainārs Eikerts - visi viņi ir spējīgi cīnīties par uzvaru un kāpt uz pjedestāla. Tāpat par pirmo vietu šajā ieskaitē vēlēsies cīnīties 2011. gada 4WD klases čempions Edgars Avens, kurš labus rezultātus uzrādīja arī šī gada ziemas autosprinta sacīkstēs.


Viens no favorītiem uz uzvaru 4WD+ klasē - Kristaps Feldmanis. Foto: Valdis Zāgeuss/Go4speed

Ja FWD 1600 klasē dalībnieku skaits pagaidām vēl neliels, tad FWD 1600+ ieskaitē reģistrējies jau paprāvs braucēju pulks, to starpā pagājušā gada FWD 1600 uzvarētājs Modris Žentiņš, allaž ātrie brāļi Sandis un Mairis Laukšteini, kā arī „Tehauto Racing" jaunieši Ģirts Vītiņš un Valters Liepiņš. Par uzvaru RWD ieskaitē visdrīzāk cīkstēsies pēdējo gadu līderi Andris Vovers un Aigars Tīdmanis, savukārt 4WD klasē sīvākās cīņas sagaidāmas starp Intu Dimiņu un Mareku Žukuru.

Bez minētajām ieskaitēm uz starta izies arī VAZ Historic Open un divas brīvās klases - 2WD Open un 4WD Open. Kā ziņo organizatori, tad šogad Smiltenes trasē būs vērojamas nelielas izmaiņas - iepriekš ierasto ātruma slāpētāju vietā šogad izveidoti jauni papildus līkumi. Kā ierasts, sportistiem būs jāveic trīs braucieni, katrs pa trīs kilometriem. Attiecība starp granti un asfaltu solās būt 60:40. Sacensību sākums noteikts uz 11:30, bet apbalvošana solās būt 17:00.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png