profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ar aizraujošu posmu Biķerniekos noslēdzas rallija supersprinta sezona (VIDEO)

Go4speed 10.11.2014 - 14:44 Ar aizraujošu posmu Biķerniekos noslēdzas rallija supersprinta sezona (VIDEO)
Aigars Tīdmanis - RWD klases čempions. Foto: Valdis Zāgeuss, Go4speed

Sestdien, 8.novembrī, ar sacensībām "Rudens Biķerniekos" finišēja Latvijas čempionāts un Freko kausa izcīņa standarta un sporta automašīnām rallija supersprintā, ziņo sacensību organizatori.

Supersprinta seriāla noslēdzošajā posmā piedalījās vairāk nekā 90 dalībnieki. Biķernieku trase šoreiz bija nedaudz pamainīta, papildinot ātrumposmu ar iepriekš sacensībās nekad neizmantotu šauru asfaltētu celiņu cauri mežam, un tieši šī vieta dažam dalībniekam izrādījās gana liktenīga.

Vairākās ieskaites klasēs Biķerniekos notiekošajās sacensībās izšķīrās godalgoto vietu sadalījums gada kopvērtējumā.

Latvijas čempionāta tituli rallija supersprintā tika izcīnīti FWD 1600, 2WD, RWD, VAZ Historic Open, 4WD un 4WD +. Savukārt Latvijas kausu iegūst uzvarētāji tika noskaidroti 2WD Open, 4WD Open, U-18 klasēs un komandu kausa izcīņā.


Foto: Valdis Zāgeuss, Go4speed

2WD ieskaitē Biķerniekos ātrākais bija Jānis Spundiņš, otrā vieta Varim Žentiņam, savukārt Modris Žentiņš te trešais. Šie paši sportisti arī uz pjedestāla gada kopvērtējumā - uzvara klasē Modrim Žentiņam, otrais Jānis Spundiņš un trešais - Varis Žentiņš.

FWD 1600 vietu sadalījums sekojošs - pirmā vieta Andrm Putniņam, otrais Varis Žentiņš un trešais - Modris Žentiņš. Kopvērtējumā vēl viens čempiona gods Modrim Žentiņam, kuram seko Varis Žentiņš un Jānis Spundiņš.

Edgars Grīnītis Biķerniekos uzvarēja 2WD Open klasē, aiz viņa finišēja Kalvis Tēts un Edgars Balodis. Sezonas kopvērtējumā kausa ieguvējs 2WD Open ieskaitē ir Zigmārs Lapa, otrajā vietā Kalvis Tēts un trešais Edgars Kaulakāns.


Valts Zvaigzne - 4WD klases čempions. Foto: Valdis Zāgeuss, Go4speed

4WD ieskaitē sezonas noslēdzošajā supersprinta posmā, esot pirmais visos trīs braucienos, uzvaru izcīnīja Valts Zvaigzne, līdz ar to nodrošinot sev čempiona titulu. Otrā vieta gan Biķernieku sacensībās, gan gada kopvērtējumā Artim Upītim. Trešais 4WD klasē sestdien finišēja Niks Kanders, bet kopvērtējuma trešajā vietā šogad Andris Puriņš.

4WD Open klasē ātrākais Biķerniekos bija Mārtiņš Mietiņš, apsteidzot ASRT rallija komandas pilotu Dmitriju Feofanovu, savukārt trešajā vietā Artis Voicišs - viņam trešā vieta arī gada kopvērtējumā. 2014.sezonas Latvijas kausu šajā ieskaites klasē iegūst Andris Puriņš, otrajā vietā šogad Gints Bērze.

Ralfs Sirmacis kāpa uz pjedestāla augstākā pakāpiena 4WD+ konkurencē, otrajā vietā Mareks Žukurs un trešais Valts Zvaigzne. Uzvara kopvērtējumā un čempiona tituls 4WD+ 2014.gadā Tomam Lielkājim, par vicečempionu kļuvis Vigo Rubenis un trešais - Kalvis Blūms.


Matīss Mežaks. Foto: Valdis Zāgeuss, Go4speed

Par "Rudens Biķerniekos" uzvarētāju RWD klasē kļuva drifta braucējs Kristaps Sapals, otro vietu ieguva pilots no Krievijas Kirills Ksenofontovs, bet trešais šajā cīņā palika Aigars Tīdmanis. Gada kopvērtējumā par čempionu RWD ieskaitē ir kļuvis Aigars Tīdmanis, otrā vieta sezonā Andrim Voveram, trešā Gundaram Tīdmanim.

Egils Olekts Biķernieku trasē guva uzvaru VAZ Historic Open klasē, otrais Edgars Grīnītis un trešais Raivis Grīnfelds. Raivis Grīnfelds ir uzvarējis sezonas kopvērtējumā, Kalvim Tētam otrā vieta, bet trešais 2014.gada sezonā Ralfs Jānis Grīnfelds.

Sacensību "Rudens Biķerniekos" un gada kopvērtējuma rezultāti junioriem jeb U-18 klasei ir identiski - Biķerniekos pirmais Ģirts Ozoliņš, viņš arī šogad ātrākais juniors rallija supersprintā, otrā vieta gan "Rudens Biķerniekos", gan gadā Ralfam Jānim Grīnfeldam, un trešais noslēdzošajā supersprinta posmā, kā arī U-18 kopvērtējumā Zigmārs Lapa.


Kristaps Sapals. Foto: Valdis Zāgeuss, Go4speed

Visi sacensību „Rudens Biķerniekos" un gada kopvērtējuma rezultāti atrodami ŠEIT.

Rallija supersprinta sezonas uzvarētāji tiks godināti LAF SAK 2014.gada sezonas uzvarētāju apbalvošanas pasākumā, kas notiks 16.novembrī viesu namā "Minhauzena Unda"  Saulkrastos.

Rallija Supersprints "Rudens Biķerniekos"
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png