Supersprinta sezonas noslēgumā dubultuzvara Vigo Rubenim

Artūrs Virbulis 20.10.2012 - 20:46 Supersprinta sezonas noslēgumā dubultuzvara Vigo Rubenim
Vigo Rubenis. Foto: Rihards Baumanis/Go4speed

Šodien, 20. oktobrī, Biķernieku trasē risinājās lielais autosprintu sezonas noslēgums. Pirms piektā un noslēdzošā rallija supersprinta posma vairumā klašu vēl nebija noskaidroti čempioni, līdz ar to cīņas solījās būt īpaši spraigas.

FWD 1600 klasē pie uzvaras gan posmā, gan kopvērtējumā tika Guntis Lielkājis, aiz kura otrais palika Andris Aleksejevs, bet trešais šoreiz Kristaps Feldmanis. Kopvērtējumā gan Aleksejevam un Feldmanim mainītas lomas. FWD 1600+ ieskaitē pirmais visos trīs braucienos bija Sandis Laukšteins, kurš aiz sevis atstāja Aivo Gailīti un brāli Mairi Laukšteinu. Kopvērtējumā, paliekot posmā sestais, uzvaru izcīnīja Modris Žentiņš.

RWD klasē sīvā cīņā par uzvarētāju gan šajā posmā, gan sezonas kopvērtējumā kļuva Aigars Tīdmanis. Foto: Gints Bērziņš/Go4speed

RWD klasē vienādās situācijās bija Andris Vovers un Aigars Tīdmanis, jo abiem pirms pēdējā posma bija pa 50 punktiem. Ātrāks izrādījās Tīdmanis, kurš jau pēc pirmo divu braucienu uzvaras bija izcīnījis arī zelta medaļu kopvērtējumā. Otrais palika Vovers, bet trešais gan posmā, gan kopvērtējumā - Gundars Tīdmanis.

4WD ieskaitē kopvērtējuma līderiem pēdējā posmā nekādas iespējas neatstāja kuldīdznieku brigāde - Jānis Ivanovskis, Mārcis Ivanovskis un Māris Druva, kuri tieši šādā secībā arī kāpa uz goda pjedestāla.

Īsta sensācija izdevusies Jānim Ivanovskim, kurš, nestartējot sezonas pirmajā posmā kopvērtējumā, ir izcīnījis uzvaru sezonas kopvērtējumā. Foto: Gints Bērziņš/Go4pseed

Ātrākajā 4WD+ klasē titulu sev jau priekšlaicīgi bija nodrošinājis Kristaps Feldmanis, kurš šoreiz beigās ierindojās vien piektajā pozīcijā. Pirmais šajā posmā Vigo Rubenis, otrais Andris Kulbergs, bet trešais Mārtiņš Dzenītis. VAZ Historic Open ieskaitē uzvaru izcīnīja Edgars Grīnītis (čempions - Artis Voicišs), 2WD Open pirmais palika Salvis Rambols (čempions - Jānis Cielēns), bet 4WD Open pie vēl vienas uzvaras tika Vigo Rubenis (čempions - Oto Patmalnieks).