profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Mareks Švarcs-Švampāns: Gribētu pamēģināt citu mašīnu, bet, kā būs, to mēs redzēsim

Go4speed 05.11.2019 - 20:46 Mareks Švarcs-Švampāns: Gribētu pamēģināt citu mašīnu, bet, kā būs, to mēs redzēsim
Foto: Austra Dambrova

2019.gada Latvijas čempioni rallijsprintā 4WD klasē ir Mareks Švarcs-Švampāns un Armands Lūkins, aiz sevis kopvērtējumā atstājot Krišjāni Zinti Putniņu un Mārtiņu Puriņu, kā arī Vigo Rubeni un Kristapu Eglīti.

Šis jau ir piektais gads pēc kārtas, kad Mareka Švarca-Švampāna un Armanda Lūkina komanda izcīna čempionu titulu 4WD klasē sezonas kopvērtējumā, bet vispār viņi čempioni bijuši jau sešas reizes.

M.Švarcs-Švampāns portālam dzirkstele.lv stāsta, ka šogad sezona bija netipiski īsa - tikai pieci posmi. ''Citus gadus bija septiņi posmi. Vai nav, kas rīko, vai kā... Bet cīņas tāpat bija spraigas. Mēs, kas cīnāmies par top vietām, esam diezgan līdzīgi braucēji, un ir interesanti. Protams, gribētos, lai ir vairāk braucēju, bet mēs tur neko nevaram izdarīt,” saka Mareks Švarcs-Švampāns, kuram tieši ziemas posmi, šķiet tie jaukākie un skaistākie.

''''Sarmā” pirmās vietas - pārliecinošas. Talsos nedaudz pietrūka līdz 1.vietai. Arī Lietuvā dažu sekunžu pietrūka līdz 1.vietai, konkurenti izrādīja pretestību, kas iedeva intrigu visiem. Sakopojām domas un spēkus uz pēdējo posmu, kas notika Saldū, izcīnījām tur uzvaru un arī gada uzvaru. Tehnika mūs pievīla, kad izbraucām ārpus sava čempionāta, - minirallijā “Gulbis”. Dabūjām izstāties, bet tad uztaisījām pārbaudes posmu minirallijā Cēsis. Viss atkal bija labi - mašīna izturēja, viss bija kārtībā. Turpinājām pārliecinoši startēt savā čempionātā, un tas notiek bez izstāšanās jau kuro reizi. Tas ir labs rādītājs!” saka M.Švarcs-Švampāns.


Foto: EVE autosports

Runājot par nākamo sezonu, pilots smejoties stāsta, ka citi netiešiem vārdiem jau dzen viņus prom no šī čempionāta un šīs klases: ''Cik tad varot''. Un tajā pašā laikā Mareks skaidro, ja saliek kopā iespējas ar piedāvājumu, tad viņi var to, ko var. ''Neko augstāku pagaidām nevaram atļauties - dārgāku mašīnu, kam sekos lielākas izmaksas. Esam tur, kur esam, bet gūstam prieku no tā, ko darām. Kaut kādā citādākā formātā jau gribētu pamēģināt, bet, kā būs, to mēs redzēsim. Tā lai paliek intriga,” saka M.Švarcs-Švampāns, kuram no domas vien, ka tuvojas ziema un būs sniegotas trases, adrenalīns jau klāt.

Sportists saka lielu paldies līdzjutējiem, kuri visas sezonas garumā bija kopā gan domās, gan trases malā, kā arī savam stūrmanim A.Lūkinam. ''Citādāk jau nekas nesanāktu,” uzsver M.Švarcs-Švampāns.

Izmantotie resursi:
www.dzirkstele.lv
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png