profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Dakaras rallijs nākamgad notiks Saūda Arābijā

Go4speed 15.04.2019 - 23:36 Dakaras rallijs nākamgad notiks Saūda Arābijā
Foto: @World / ASO / Charly López

Dakaras rallija organizatori paziņojuši, ka 2020.gadā Dakaras rallijs notiks Saūda Arābijā. Pēc neoficiālas informācijas līgums esot noslēgts uz pieciem gadiem.

Atgādināsim, ka kopš 2009.gada Dakaras rallijs notika Dienvidamerikā, taču pēdējos gados pēc sacensībām varēja dzirdēt vairākas negatīvas atsauksmes no dalībniekiem. Tagad nolemts, ka Dakaras rallijs notiks Saūda Arābijā.

''Vienmēr gribēju piedalīties Dakaras rallijā. Līdz ko man vairs nebija iespēja piepildīt šo ambīciju, tagad esmu iesaistīts vēl lielāka sapņa realizēšanā, lai pirmo reizi organizētu Dakāras ralliju Tuvajos Austrumos,'' saka Saūda Arābijas Motorsporta federācijas prezidents, Princis Halids bin Sultans Abdullahs Al Faisals.


Foto: Dakar.com

''Vīzija un atbalsts no Viņa Augstības Prinča Muhameda bin Salmana un valsts sporta komitejas prezidenta Abdula Aziza bin Al Turki Al Faisala bija galvenie faktori, kas mums ļāva tikt pie tiesībām rīkot tik apjomīgas sacensības. Mēs sacensību dalībniekiem apsolām sniegt jaunus izaicinājumus, piedāvājot majestātiskus un noslēpumainus maršrutus Rub al-Khali tuksnesī. Reljefa daudzveidība un valsts dabiskā vide ļaus braucējiem gūt unikālu pieredzi.”

Pasākuma organizatori plašāku informāciju par 2020. gada Dakaras rallijreida norisi sola paziņot 25. aprīlī.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png